Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőr miért kérdezi szondáz...

A rendőr miért kérdezi szondáztatás előtt hogy ittam-e alkoholt, ha úgyis a szonda eredménye lesz a mérvadó nem az hogy én mit mondok?

Figyelt kérdés

2023. aug. 12. 12:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%

Mert mérvadó hogy mit mondasz. Egyik ismerősöm úgy vágták meg, hogy a szonda nem mutatott semmit, csak elismerte hogy ebédhez megivott egy citromos sört. Tudod ezt nulla nulla százalékosat.

Annál mérvadóbb nincs mint amit mondasz.

2023. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%

Mondjuk az egész cég napokig röhögött rajta, mert bekereteztette a határozatot és az irodájában kifüggesztette a falra. :)


Mármint nem rajta, a rendőrségen. Ekkora barmokat. :D

2023. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

1-2! Ezt a sztorit csak én nem értem?

Szóval av pofa bekamuzta, hogy sört ivott közben meg üdítőt.

Akkor miért a rendőrség a hülye?

2023. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8%
Ezt igen, csak te. Nem kamuzta, megivott egy citromos sört. Amúgy hol van írva hogy kamuzta? Már az olvasási képességeid sem a régiek. :)
2023. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
4! Én értem, csak ha trollkodott egyet, akkor miért a rendőrség a hülye? Mert akkor ő csinált magából.
2023. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%
Úbzmeg.
2023. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Pintér László ***** válasza:
83%
Én sem feltétlenül értem. Citromos nyál az nullás, mintha csak kólát ivott volna, a szonda nemet mutatott, megbüntették, kifizette, miért a Rendőrség a vicces? A Csávó fizetett az üdítő miatt, szerintem Ő húzta a rövidebbet nem a buta Rendőrök.
2023. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
7! Igen nekem is ez a bajom a sztorival. Hogy itt ő akarta játszani az okosat, és megszopta, gyakorlatilag hülyét csinált magából, elajándékozott egy kis pénzt.
2023. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Pl ha valaki azt mondja ivott mert azt hiszi hogy még benne van az alkohol de már a valóságban nem mutat ki semmit a műszer, vagy csak vicceskedni akar, akkor gondolom hiába nem ittas, járni fog a kijelentése valamivel.

Ha meg ittas de azt mondja hogy nem akkor meg gondolom hivatalos személy félrevezetése lesz a vád. Vagy nem?

2023. aug. 12. 13:39
 10/21 anonim ***** válasza:
28%

"Ha meg ittas de azt mondja hogy nem akkor meg gondolom hivatalos személy félrevezetése lesz a vád. Vagy nem?"


Nem lesz ilyen vád. A jog szerint eleve nem is vagy köteles önmagadra nézve terhelő vallomást tenni. A vád, már ha bíróságra került a dolog ittas gépjárművezetés lesz.

Ami nekem tetszik az oldalban, megint a két barom van felpontozva, a hasznos válasz le. :)

2023. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!