Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elvihetnek csak úgy a rendőrök...

Elvihetnek csak úgy a rendőrök,ha tartozom a gyerektartással??

Figyelt kérdés

Egy rövidebb kapcsolatomból született 9 éve egy gyerekem.

Később megházasodtam és most a feleségemmel van három közös gyermekünk.

Ő sajnos egy ideje nem tud dolgozni,így én tartom el mindannyiunkat,hiába dolgozom éjjel nappal,de nagyon nehéz anyagi helyzetbe kerültünk az utóbbi időben. Így már egy öt hónapja nem tudom fizetni az első gyerek után a gyerektartást. Az exem fenyegetőzik,azt mondja rendőrségi feljelentést tett,és bármikor értem jöhetnek. Hivatalos lakcímem nincs,bejelenve se vagyok a munkában,de állítólag megtudta,hogy hol dolgozom,hol lakunk.Próbáltam megegyezni vele,hogy majd valamikor kifizetem amivel tartozik,de elhatározta,hogy tönkretesz. Van esély rá,hogy tárgyalás nélkül elvisznek?Priuszom is van sajnos. Ha én vagyok a családfenntartó és az egyik gyerek tartósan beteg is,akkor nem vihetnek be ugye?


2023. aug. 27. 20:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Én csak a gyereket sajnálom...
2023. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha elvinnének attól hirtelen többet keresnél, vagy mit oldana az meg? Nem látom benne a rációt.
2023. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nincs benne ráció,csak bosszút akar állni,szerintem még mindig szerelmes belém.
2023. aug. 27. 20:53
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Rendőrségnek ehhez semmi köze.
2023. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

“ Rendőrségnek ehhez semmi köze.”


Azt hittem a bűncselekményekkel a rendőrség foglalkozik. Mintha a bűncselekményekben történő nyomozás az ő hatáskörük lenne.

2023. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen ebből így lehet bajod.

Gondolkozni kellett volna, nem csak ész nélkül felcsinalni valakit..akkor most fizesd

2023. aug. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy nem, de ha nem fizetsz és az exed végigviszi az ügyet, akkor igen, lehet börtön a vége. Ritka eset, mert általában hamarabb fizetnek a jómadarak, mint hogy idáig fajuljon, de el lehet jutni odáig is.
2023. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Én ilyen esetben elrendelném a meddővé tételt, hogy ne tudj tovább szaporodni.
2023. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha én vagyok a családfenntartó és az egyik gyerek tartósan beteg is,akkor nem vihetnek be ugye?"


De. Bevihetnek. Ez nem kizáró ok.


Kötelezett a bíróság bármikor is gyerektartásra?


Ha igen, oda kell írnod egy beadványt, hogy a körülményeid miatt csökkentsék a megállapított összeget /százalékot...

2023. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!