Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha lefoglaltak e eszkozeim és...

Ha lefoglaltak e eszkozeim és eltelt 4 hónap és nem történt semmi akor az mit jelezhet? Ha találtak volna valami olyat amit nem lett volna szabad akor már behivtak volna beszélgetni?

Figyelt kérdés

Őszintén fogalmam sincs a 2014 es gyártmányú laptopomon mi volt az évek alatt.

Sajnos kamasz korom óta perverz vagyok de céltudatosan nem.gyujtottem semmit ha van valami akor az véletlenül rajta maradt nehany darab valami, ami az én hibám tudom de nemtudok mit csinálni.



Szerintetek mennyi idő egy ilyen atnezes a zsaruknak?

Ha találnak valamit akor behivnak nyilatkozni?

Honnan tudhatnam meg hogyan al az ellenem való nyomozás?

Ha megszuntetik arol se szólnak?


Mivel én nem készítettem meg maximum pár darab dologról lenne szó csak nem visznek el bilincsben ennyiért.

(Bár amúgy belül ettől retegek minden áldott nap)



2023. szept. 12. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Alapos nyomozás folyik, jól el leszel kapva.
2023. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincs nagyon miért.ha ennyiért jár buntetes egy olyan dologért amiről nem tehet. akor nincs igazság.


Én így születtem nem tehetek róla nem érzem magam rossz embernek ettől. nem bántottam soha senkit .tisztának érzem a lelkiismeretem csak a társadalom boszorkanyuldozest fojtatt a hasonló ugyekben

2023. szept. 12. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább azért aggódj hogy miért lett lefoglalva.
2023. szept. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mert írtam ki olyan dolgokat amiből azt következtetek le hogy nagyon vonzodom a 12 év alatti lanyokhoz.

Mert van valami elmebajom is és nem bírok csendben maradni.


És valaki névtelenül feljelentett.


De mivel maga a vagy miatt nem lehet feljelenteni.ezért valahogy jött ez nekik hogy képeket videókat keresnek.


Azt kamaszkorom óta tudom hogy csak nézni lehet letolteni nem .

Szakszerűen fogalmazva a birtoklás és továbbítás,készítés a bűncselekmény

Utolsó 2 biztos nem volt azt tudom az első meg maximum hanyagsagbol nehany de az se biztos.


Aztán remélem csak ennyivel foglalkoznak és nemkezdik el megnezni 9 évre visszamenőleg hogy ki volt a barátnőm és hány éves volt stb ehhez semmi közük

Ez magánéletben turkálas lenne .


Természetesen egy barátnőm se volt 12 alatt! De fiatal volt kozotuk ennyi a lényeg.

2023. szept. 13. 05:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Aha aha. Szakszerűen megfogalmazva kva nagy szrban vagy. A lefoglalási határozaton olvasd el az első bekezdést és nyisd fel a btk.-t. Na pont akkora szrban.
2023. szept. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most nincs nalam ha nincs semmi a laptopomon és telomon akor nem vagyok szarban mint írtam nem hoztam létre gyűjteményt.tovabb se küldtem és nem fizettem.

Így ez maximum felfugesztett.


Kiegyeznek 1 2 év felfugesztett és kész. büntetlen előéletű vagyok.


A valós dolgok meg elég hataresetek szerintem úgy nem is lehet elitelni senkit az "áldozat " nyilatkozata nélkül. Chat űzik alapján.


Nem.vagyok tanár vagy ilyesmi meg nem nevelt gyerekem meg hasonló.


Hanem rendes szerelmi kapcsolatom volt amiből később együttélés is lett.jogilag ez elege gyenge lábú vad lenne szerintem.


4 hónapja semmi Amúgy jó lenne tudni legalább mi van ha bíróságra kell járni akor azt ha megszüntetek akor azt .

Jobb tudni mint nem.

2023. szept. 13. 05:52
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha elitelnek a fiatal felnotkori elkovetes és a szemelyiseg zavar és a bűnbánat enyhítő körülmény ha joltudom .komolyan van mind a 3!


Tényleg ilyet nem csinálok többet képekre videokra szigorúan vigyázok meg véletlen se töltsem le darkwebre se mászkálók már ingyen anyagot nézni se .


Csajok insta és a Facebook képei is vannak olyan izgik és nem illegális.


Valóságban meg betartom a 14 kort nem talizok előtte senkivel max chet beszélgetés.

Azért ez a 4 hónapnyi szorongás nem kellemes.tanulni kell a hibákból.

2023. szept. 13. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!