Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Várható még valami, kapok...

Várható még valami, kapok értesítést?

Figyelt kérdés
Én lennék a "vádlott", és már 2,5hónapja nem kaptam a rendőrségtől beidézést, eddig kétszer voltam kihallgatáson, de azóta semmi információm nincsen az üggyel kapcsolatban, valószínűleg ejtették? Ilyenkor én mint a "vádlott" semmilyen formában nem fognak engem tájékoztatni az üggyel kapcsolatban? Csak a "sértett" fogja megkapni?? Vagy mi a helyzet ilyenkor?

2023. szept. 14. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Kapsz majd végzést, ha ejtik, arról, ha nem, arról.
2023. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg nem közölték veled a gyanúsítást, addig max. tanú lehetsz, tanúként hallgathatnak meg.

Ez bármennyiszer lehet, ahányszor csak indokoltnak tartják.


Vádlott majd bírói szakban leszel, vádemelés után, már ha eljut az ügy odáig...


Az meg, hogy nincs info - d, és nem értesítettek, éppen emiatt, semmit se jelent.

A gyanúsítottnak van joga a fejleményekről értesülni, ha a nyomozás érdekét nem sérti, illetve szükséges az értesítése.


Örülj neki, hogy még nem gyanúsítottak meg...

2023. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!