Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek Ackermann Dávid...

Szerintetek Ackermann Dávid ügye meg fog oldódni valaha?

Figyelt kérdés
14 éve tűnt el a fiú a Margit szigeten. A szülei azóta sem tudják mi történt vele, még reménykednek hogy megtalálják valahol. Ki fog valaha derülni mi történt vele, hogy él-e még egyáltalán? Ha eddig nem haladt előre az ügy, mi hozhatna áttörést?
2023. szept. 15. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Semmi, gondolom, elsodorta a Duna, és rég elpusztultak a maradványai.
2023. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Talán valaki vallani fog, ha a barátai tudnak valamit.

Vagy egy másik bűnügy megoldása vezet el ehhez is.

2023. szept. 15. 11:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem az ügyre amikor még új volt az ügy amikor láttam kiragasztva a képét. Ki volt plakátolva a Margitsziget.

Évekkel később a tévében láttam a szüleit.

Miért kérdés ez most, történt valami az ügyben?

Vagy csak tudatosan így próbálja a kérdező köztudatban tartani az ügyet.

Furcsa volt nekem is sztori, és nekem is úgy tűnt, hogy a barátok valamit elhaltgathatnak, már amennyire egy interjúból meg tudom állapítani.

2023. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

#3 Nem történt semmi, csak a szokásos. Valamelyik újságnak eszébe jutott, hogy régen volt róla cikk, ezért írtak egyet a többi átvett, a Facebook népe beindult találgatni aztán onnan átjött a kérdés ide.


Mindig ez van mostanában. Bármit látok F_szbookon, arról másnap születik itt (minimum) egy kérdés.

2023. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Magáról a sztoriról nem tudok mit gondolni, mert mi csak másodkézből látunk/hallunk mindent. A baráti társaságon belüli gyilkosságot simán kizárnám, hiszen ahhoz elég sokan voltak, valakiből már kibukott volna az igazság.


Eleve a barátnős sztoriból nekem az jött le, hogy ez rohadtul nem párkapcsolat volt, a srác vagy túlgondolta, vagy nem tudom, de nem dúlt a láv. Azt meg szerintem mind ismerjük, hogy mennyire hidegek és elutasítóak a nők, ha nem szerelmesek belénk.


Legtöbben azt hangoztatták, hogy nem hagyod ott a párod, meg a barátaid. Hát én eléggé magamnak való voltam, megmondom őszintén szinte minden "buli" úgy végződött, hogy idő előtt leléptem. Lemaradtam a társaságtól, el sem köszöntem. Vagy volt, hogy elköszöntem de annyira az aktuális "középpontra" figyeltek, hogy senkinek fel se tűnt, talán 1-2-en vissza intettek. Azt tudom, hogy soha senki nem hívott fel, hogy hova lettem.


Eleve ismerve az átlag piálós nem túl értelmes társaságokat, hát ha egy ilyen éjszakáról megkérdeznék tőlem, hogy idézzem fel, valószínűleg nem nagyon sikerülne.


Illetve nekem is volt sokszor olyan élményem, hogy sétáltam haza át a Duna egyik hídján, és azon gondolkoztam, hogy beleugorjak e, illetve nyugtáztam, hogy a kutyának sem hiányoznék, hiszen a saját társaságomnak sem tűnt fel, hogy leléptem. Ilyesmi lehetett a sráccal is, csak ő benne maradt.

2023. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt még hozzátenném, ha most lennék fiatal, szerelmes egyetemista, és kimennék a Margit-szigetre azzal a tudattal, hogy álmaim nőjével "randizom" egyet és ki tudja mi lesz, majd kiérve azt tapasztalom, hogy ez rohadtul nem egy romantikus este lesz, hát én is súlyosan magam alatt lennék.
2023. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha öngyilkos lett, akkor miért tette ki előtte a tárcáját? Illetve késő este még látták a Margit szigeten kóvályogni.
2023. szept. 15. 20:34
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Eleve az öngyilkosság mint olyan egy nem logikus dolog, egy nem logikus gondolkodásfolyamat eredménye. Innentől nincsen értelme logikus cselekedetsort mögé látni.


Amúgy az öngyilkosok többségénél megvan, hogy szeretne "üzenni" adott esetben valamit, vagy nyomot hagyni maga után.


Eleve visszakérdezek. Ha nem öngyilkosság áldozata lett, akkor miért rakták volna oda a pénztárcáját, ahova és miért került volna elő a telefonja? Ha valaki kirabolja/megöli/vízbe löki stb az nem foglalkozik ezekkel, bedobja a vízbe aztán kész.

2023. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, az is lehet hogy melege volt a piától / drogtól és a járkálástól, aztán ledobta a felsőjét és abban volt a pénztárca is, amit valaki megtalált és elvitte a rendőrséghez. Akik látták őt a szigeten bolyongani, azt mondták félmeztelen volt, szóval ez a verzió helytálló is lehet...
2023. szept. 15. 21:34
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Bárcsak lenne Magyarországon Columbo féle nyomozó, az ügy már rég megoldódott volna, Columbo mindenre rájött.
2023. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!