Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csendháborítást névtelenül is...

Csendháborítást névtelenül is be lehet jelenteni?

Figyelt kérdés

3 drogos roma költözött a ház alsó szintjére. Most is full hangerőn zenélnek. Szóltunk nekik, agresszívak voltak, de 10 percre kikapcsolták aztán vissza be még hangosabbra. 4 napja ez megy. 112-őt célszerű hívni? Meg kell adni a nevem és ki kell hogy menjek?

Nem lenne jó ha tudnák hogy én hívtam mert full drogos őslakosok.



2023. szept. 15. 23:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Gondnoknak nem szólok, mert ő rendezte ide őket. Közös képviselő annyit mondott nem tud mit csinálni velük, legyünk türelmesek más kultúrája iránt.
2023. szept. 15. 23:16
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Azt is jelentsd, hogy illegálisan fogyasztanak szert az miatt többet kaphatnak!


[link]

2023. szept. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Most akkor őslakosok vagy nemrég költöztek oda?
2023. szept. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

"Azt is jelentsd, hogy illegálisan fogyasztanak szert"


És azt honnan tudjuk? Láttuk?

2023. szept. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Őslakos = dakota
2023. szept. 16. 04:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Telefontanú teljesen másról szól.

112 számon be tudod jelenteni, meg kell adnod a nevedet, címedet, de a rendőrök nem mondhatják meg nekik, hogy ki volt a bejelentő.

2023. szept. 16. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, sejtettem. Kb fél órája lekapcsoltàk a zenét. Ma nem akartam jelenteni mert levideóztam a közös képviselőnek hogy zeng a ház, ne legyen egyértelmű hogy én voltam. De mivel minden nap ez van így lesz rá alkalmam.
2023. szept. 16. 04:45
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
A közös képviselő semmivel sem tehet többet az ügyben, mint bármelyik lakó. Ha nem is ott lakik, akkor még annyit sem.
2023. szept. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Durva. Én szerencsére jobb helyen lakom, de diplomás szomszédok is szoktak olyan hangosak lenni, hogy aludni nem tudunk.
2023. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Elvileg ez is jó hely, vámház körút. Viszont a pincében a tulaj lakást alakított ki, azt meg kivették a cigányok. 3 drogos cigány gyerek.

Múltkor 5 volt, sikerült több hónapos huza-vona után kirakatni őket, de ezek se jobbak. Azok is állandóan részegek voltak, rosszlanyokrol nőket rendeltek és egymás után dugták nyitott ablaknál, hogy zengett az egész ház, a zene is ha úgy van vasárnap reggel 5-kor volt bekapcsolva, stb.

2023. szept. 17. 13:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!