Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha tudom, hogy valaki drogot...

Ha tudom, hogy valaki drogot árul, és rendszám alapján bejelentem őt a rendőrségen, majd igazoltatják, és éppen nincs nála semmi mondjuk pont akkor, abban az esetben én leszek a hibás?!

Figyelt kérdés

Nem mindig van a kocsijába. Csak amikor viszi árulni valakinek.

Ha szólok a rendőrségnek, és megállítják, és éppen nem találnak pont akkor nála, akkor én leszek a hibás, vagy figyelni fogják őt azért a továbbiakban?!


2023. szept. 24. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha valaki után drogkereskedelem miatt nyomoznak, azt nem egy közúti ellenőrzéssel fogják megoldani.
2023. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gondolom csak úgy tudják tetten érni
2023. szept. 24. 16:53
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha bejelentem, és éppen akkor nem lesz lenne nála, ugye nem engem szednek elő hibásnak, utána meg ő árulja tovább?
2023. szept. 24. 16:54
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

"Mi okod van rá hogy feljelentsd?"

Ha tudja róla, hogy drogot árul, az azért igencsak ok.

2023. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem feljelentés, hanem lakossági bejelentés. Névtelenül is megteheted. De ne avatkozz bele, mert megjárhatod velük. Amúgy meg, lehet, hogy a rendőrök nyomon vannak, te meg belekavarsz. Ne játssz Maigret-t.
2023. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az nem úgy megy, hogy igazoltatják. Előbb lenyomozzák, hogy kicsoda, micsoda, merre járkál, kikkel mit csinál.

Gondolom én.

2023. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ma 20:26

Miért járnám meg a rendőrséggel ha bejelentem?!

2023. szept. 24. 21:49
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert a hatóság félrevezetése bűncselekmény.


És nem bejelentés, az olyan közérdekű esetben van, ami nem von maga után büntető vagy más hatósági eljárást.


bűncselekmény gyanúja esetén feljelentést teszünk...

2023. szept. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vezetem félre őket. Van itt rendőr esetleg aki ért is a témához?
2023. szept. 25. 07:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha írsz egy e-mailt a illetékes kapitányságnak, elmondod mi alapján gondolod, mit látsz, mit tapasztalt, mi az ami gyanús neked blablabla akkor nem járhatod meg.


“ Gondolom csak úgy tudják tetten érni”


Nem. Kábítószer kereskedőt egy hétköznapi igazoltatással lehetetlen tetten érni. Az maximum birtoklás lesz, ha találnak nála. Ha fogyasztott vezetés előtt akkor meg még bódult vezetés.


“ Mert a hatóság félrevezetése bűncselekmény.”


A hatóság félrevezetése az tényleg bűncselekmény, csak hogy ez a történet fent, még ha nem is találnak semmit a srácnak nem meríti ki.

2023. szept. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!