Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem fura és rémísztő, hogy...

Nem fura és rémísztő, hogy neked még a paprikaspray is tilos, nekik meg ilyen is lehet?

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 25. 22:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

“ In 2021, the most recent year for which complete data is available, 48,830 people died from gun-related injuries in the U.S., according to the CDC.”


48.830 darab halálos kimenetelű fegyver használat, ebből


“ In 2021, 54% of all gun-related deaths in the U.S. were suicides (26,328), while 43% were murders (20,958), according to the CDC.”


Nem tudom miről beszélsz. Kicsit más a statisztika mint amit te forrás nélkül megálmodtál.


48 ezer esetből pedig 43% bűncselekmény az már szerintem elég magas szám. Milyen jó lenne ha nálunk is ez lenne.


Forrás:

[link]

2023. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező!


Ezeket a dolgokat rendvédelmi szerveknek adják!


Mégis mivel lássák el a szolgálati feladataikat, te szerencsétlen?

Vásári tapadókorongos pisztolyokkal?


A szomszédban lévő háború meg qurvára NEM ÉRINT TÉGED SEMMILYEN ESETRE SEM!


Mikor lőtte a magyarországi házadat az ukrán vagy orosz tüzérség?

Na ugye..


Akkor mi a f@sznak Neked fegyver?


Játsz inkább azzal, ami hozzád van nőve!

2023. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

#21


Bevallom régebbi adatokat hoztam fel, de a főbb pontokat ezek az újabb számok nem nagyon csorbítják meg. Védekezésből használt fegyverek rátája még mindig sokszorosan nagyobb, mint bűncselékmény elkövetésére használtak. Megadnám ennek a forrását, de sajnos CDC levette az oldaláról a peer reviewed adatokat, ugyanis fegyverellenes csoportok megkérték őket erre. Milyen érdekes...

2023. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 árokpart ***** válasza:
40%
Be fogja szerintem vezetni a szabad fegyvertartást a ciklus vége felé a kormány, mert ezzel nagyon sok szavazót nyer. Mellesleg lehet szépíteni, pontosabban el lehet majd fedni vele a hazdasági bajokat, mert az emebrek szabadságának szimbolumaként lesz feltüntetve és a magyarok ezt szeretik még akkor is ha egyébként megélhetési gondjaik is vanna. Úgyhgy nyugodj meg kérdező kétszer sem mondom, hogy 2025-ben már lehet fegyvered.
2023. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

24.


HANGTOMPÍTÓ


VÉGRE, TALÁN, pár hónap és megvásárolható lesz idehaza is! De ugye ez is a haverok, a vadászok miatt.

2023. szept. 26. 21:43
 26/32 árokpart ***** válasza:
50%
Emlékszem annak idején a 2004 októberében vezette be a Medgyessy-Gyurcsány kormány az alanyi jogon járó szabad gáz-riasztó pisztolyok vásárlását. Akkor is hasonlóan volt erre igény a lakosság részéről és szerintem újra csak kétszer sem mondom, hogy hozzásegítette az MSZP-SZDSZ koalíció 2006-os győzelmét. Mivel, hogy a mostani kormány is nyerni szeretne hasonlóan 2026-ba is és mivel, hogy már a gáz-riasztó pisztolyok nem annyira slágerek, hanem igazit szeretnének az emberek hobbycélra tartani így szerintem meg fogja lépni a szabad fegyvertartást. Viszont a viseléshez ugyanúgy komoly engedélyek kellenek majd szerintem mint most.
2023. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

26.


ÁLLJ!


Vásárolni se lehessen engedély nélkül!!!


házidoki + dilidoki + fegyvervizsga + pár hónap lőtértagság + semmi sittes előélet

2023. szept. 26. 21:53
 28/32 árokpart ***** válasza:
57%
Lehessen vásárolni ha valaki nem volt erőszakos bűnszervezet miatt vagy fegyveres bűncselekményért dutyiba és rendes átlagos hétköznapi életet él. Egy átlag hétköznapi egyszerű ember szerintem had vásárolhasson.
2023. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

28. NEM!


- Minek, ha nem tudja kezelni?

- Mi a garancia, hogy fogja hordani?

2023. szept. 26. 22:03
 30/32 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező!

Tudathasadásos vagy?

2023. szept. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!