Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Alkalmatlan határvadászok?

Alkalmatlan határvadászok?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy a képzésre jelentkezők harmada alkalmatlan lenne?


Vagyis jelentkező még csak lenne is, de nem kellenek?

Pedig a felvételi követelmények, sem a fizikai, sem az egészségi nem éppen teljesíthetetlenek (nem a NASA - hoz akarnak bejutni...)



#jelentkezés #határvadász #Index - Belföld - határvadásznek jelentkezők többsége teljesen alkalmatlan
2023. okt. 6. 06:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Az előző hozzászólás tipikusan MI által generált (ChatGPT vagy Bard).
2023. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11, de a fontos megjegyezni részt, minden kommentbe bemásolja :D
2023. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"Eleve ki menne (megy) el határvadásznak olyan kevés pénzért, amit kapnak? Csakis olyan, akit máshová sem igen vesznek fel."


Azért ez nem feltétlenül csak a jelentkezők "hibája"......


10 - esnek,


Mindent értek, de akkor miért ilyen light - os a fizikai felvételi?

Mert talán - eddig - nem is volt indokolt, hogy komolyabb legyen?


De éppen azért rendelkezetek a T. Házban a határvadász egységek felállításáról, mert migráció növekedése indokolta... Akkor nem kellett volna a felvételi követelményeket is ehhez igazítani?


Megjegyezném, a hatályos törvények szerint a határvédelem a RENDŐRSÉG feladata... vagyis - jogszabály szerint - a rendőrök alkalmasak erre, akkor a határvadászokat - ha már egyszer rendőri feladatot kell ellátniuk - nem kéne a rendőri alkalmassági feltételeknek megfeleltetni?


Vagy az már túl sok lenne nekik?

2023. okt. 6. 16:18
 14/19 anonim ***** válasza:
Nézd meg a fiatalok tunyaságát, elpuhultságát a napi testnevelés órák ellenére és megkapod a választ.
2023. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én jelentkeztem, a fizikai alkalmasságin megfeleltem, de a pszichológia részén elbuktam. De ez csak rajtam múlt, mert elmondtam a szakembernek őszintén, hogy pszichiátriai kezelés alatt állok, gyógyszereket kell szednem. Ha nem mondom el, nem tudta volna meg, mert nem látni rajtam.
2023. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem sokáig tart lekérdezni az EESZT rendszerből, hogy milyen orvosi kezelés alatt áll a jelölt úr(hölgy).
2023. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Dolgoztam Katasztrófavédelemnél, de még ott sem tudtak róla. Belügyi szerv az is.
2023. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"De ez csak rajtam múlt, mert elmondtam a szakembernek őszintén, hogy pszichiátriai kezelés alatt állok, gyógyszereket kell szednem. Ha nem mondom el, nem tudta volna meg, mert nem látni rajtam."



Ez más, ezt köteles vagy közölni.... mellesleg az ilyen kizáró okról, nem is biztos, hogy tehetsz.

Nem az a lényeg, hogy lehet - e látni rajtad....ha menetközben derül ki, azért felelősséggel tartozol.

Az, hogy azonnal leszereltek volna, az lett volna a legkisebb bajod...

2023. okt. 6. 20:05
 19/19 anonim ***** válasza:
Milyen fegyverrel (sörétes, golyós) vadásznak a határra. A határra a trófeájáért, a húsáért, vagy a préméért vadásznak?
2023. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!