Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Találkoztam véletlenül a...

Találkoztam véletlenül a sértettel lehet valami?

Figyelt kérdés
Pont a mai nap folyamán találkoztam a sértettel, aki engem feljelentett a rendőrségen, a Közértben egy bevásárló központba... Épp fizettem a dolgaim, ő is fizette, én sietősen távoztam utána. Ő végig telefonált. Észre vettük egymást persze, és holnap lesz a kihallgatásom... Ez számít valami bűntettnek? Nem mentem hozzá oda, nem köszöntem neki, mintha levegőnek vettem volna, de a rendőrség mondta, ne találkozzak vele, ne beszéljek vele, eddig is azt tettem, de véletlenül a közértben összefutottunk... Ezek után lehet következmény?

nov. 14. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Tudod bizonyítani is hogy véletlenül találkoztál vele?Nem pedig szándékosan kerested a társaságát?
nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 árokpart ***** válasza:
100%
Az égadta egyvilágon semmi baj nem lesz. Egy bevásárlóközpont az nyílvános hely és ott bárki lehet. Mellesleg a törvény nem tiltja azt sem, hogy találkozzál vele.
nov. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

Szted én hányszor találkozom Szegeden a sértettekkel? Nap mint nap...


Mit teszek? Vagy úy teszek mintha észre sem venném Őket vagy elkezdek üvölteni rájuk, hogy mindenki hallja és gyorsan eliszkolok.


Semmit se tud bizonyítani...


A szegedi zaklató

nov. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

semmi nem lesz belőle, kérdező!



Nem tilos találkozni véletlenül a sértettel.


Ha szabadlábon védekezel, meg főleg nem.

nov. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!