Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi tlehet tudni a sümegi fiút...

Mi tlehet tudni a sümegi fiút zaklató suhancokról? Nyilatkoztatták őket esetleg valahol?

Figyelt kérdés
2023. nov. 17. 10:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

"Na most én tanárként tudnám, hogy az ilyen alkatú gyerekek lehetnek bullying célpontjai. Mert hogy nem volnék friss szökevény a falvedőről. Odafigyelnék minden apró jelre, mert vannak jelek, engem nem lehetne átverni. Ha nincsenek jelek, örülnék, ha vannak, megelőző lépéseket tennék. Mert lehet, mert vannak ilyen lehetőségek."


Lehet, de ez nem így múködik.


Amennyit egy tanár keres, megértem, hogy nem nagyon töri magát a gyerekért a kötelezőket leszámítva.


Szép dolog a hivatástudat, meg ilyen baromságok, de ha a hideg vízre valót se keresed meg azzal, amit szeretsz, előbb - utóbb a szakmád szeretete utálattá fordul át, és onnantól már a lesz@rom az egészet mentalitás lesz az uralkodó...


Na, hát szerintem ez történt az osztályfőnökkel is... letanította a kötelezőt, oszt utánna meg menjen mindenki a f@szomba...

2023. nov. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pénz miatt van. Tele van a pálya alulfizezett alkalmatlanokkal. Akik azt hiszik, elég, ha elmondják a mondandójukat 45 perc alatt és a munka el van végezve. A naivitás csúcsa azt hinni, hogy ha meglennének fizetve, odafigyelnének...
2023. nov. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%
Itt az önbíráskodással az a baj, hogy nem lehetsz biztos abban a megfelelő személyeket zaklatod. Ahogy egy korábbi válaszadó is írta, könnyen lehet, hogy valami más zaklató tesz fel direkt rossz profilokat "poénból".
2023. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
Ez világos. Az önbíráskodás elfogadhatatlan
2023. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
85%
Addig amíg személyes eset nem történik az emberrel, lehet okoskodni.
2023. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!