Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy UCC-s ember hova fordul...

Egy UCC-s ember hova fordul segitségért, ha bajban van?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, ha nem ismerik el őket.
nov. 19. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Tapasztalatom alapján ugyanúgy a rendőrséghez, vagy bírósághoz. Csak amikor az ügyintézés közben az a rész következik, hogy "írja alá a kedves ügyfél, hogy itt járt, vagy szeretne bármit intézni", akkor előjön a szokásos UCC szöveg, és a hatóság\bíróság ideje mind a kukában landol.
nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

mi az az ucc?


Én ennyit találtam:

A rövid kifejtés: egységesített kommunikáció (unified communication and collaboration). Nem technológia vagy termékmegnevezés, hanem egy olyan ideális állapot, amelyben a hang-, videó-, internet- és adatkommunikáció hely-, idő- és eszközfüggetlenül valósul meg az emberek között.

nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
#2 egy ilyen futóbolond klub, akik szerint kicsin hazánk egy New Yorkban bejegyzett cég, a rendőrség valami kft stb
nov. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

tegnap 21:34


Ez valami háttérhatalmas konteó lehet, én egy fészbuk csoportot találtam erről:


Adósságok,2012-12-25.-e óta eltörölve !!!

Ezt terjesszétek minél többen és több helyen mert akkor lesz vége a zsidó uralomnak az országunkban, ha elegen leszünk ahhoz, hogy megértsük és elhiggyük az UCC Törvények érvényességét!

@UCC Tanfolyam, Oktatás a pontos megértés és alkalmazás érdekében! Minden héten, csütörtök, péntek, szombat és vasárnap, 11 órás kezdéssel Makón! 06-20-511-9651 MINDEN ADÓSSÁG VÉGLEGESEN ELTÖRÖLVE, MINDENKINEK 2012-12-25.-e óta!

nov. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ápolókhoz fordultak.
nov. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!