Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem erősíti meg a kormány a nagyobb városi templomok, karácsonyi vásároknál a rendőrséget?Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

[link]


Sem a magyar, sem a szlovák kormány nem tett ilyen lépéseket.Ennek mi az oka?


dec. 25. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert se Szlovákiában, se Magyarországon nincs ilyen jellegű terrorveszély. Mivel az iszlám jelenléte ezekben az országokban ki se mutatható, ebből adódóan az iszlamista szélsőéges szervezetek sem vannak jelen.
dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Magyarországon azért, mert az összes bűnöző a kormánynak dolgozik.
dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Mer itthon robbantani se kell összedől magától is.
dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes én pár éve láttam a karácsonyi vásároknál Pesten valamiféle harckocsikat, TEK feliratú betontömböket.
dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Sulek Péter ***** válasza:
89%
Én voltam a nyíregyházi és a debreceni vásárban is, volt mindkét helyen 4-6 renbdőr, az pont elég fenntartani a rendet, ha valami komolyabb terrortámadás lenne, arról értesülnének, biztosan komolyabb intézkedések lennének, de ilyen nem volt.
dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Megerősítették a karácsonyi vásárokban a rendőri jelenlétet, csak te nem látod.

Még a tévében is volt reklámként, hogy civil ruhás nyomozók figyelik a karácsonyi vásárokat - ahogy minden évben teszik.

Nem az a hatékony ha egyenruhásokat tesznek ki többet, hogy látható legyen a rendőrség, hanem ha úgy végzik a munkájukat hogy nem lehet őket egyből kiszúrni, hogy zsaruk.

dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy nem látszik az utcai jelenlét, még nem jelenti azt, hogy nincs.
dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Mert nincs pénz a rendőrök túlóráit fizetni, hiszen eltapsolták Lölő karácsonyi buliján és még ezer más helyen.
dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Mert a rendes szolgálatot sem tudják legtöbbször kiadni, annyira nincs rendőr.
dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
"Állítólagos támadás előkészületei". Tegnap este előkészültem egy állítólagos koitálásra Scarlett Johansonnal, de nem jött el.
dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!