Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem voltak túl durvák az...

Nem voltak túl durvák az amcsi rendőrök?

Figyelt kérdés
[link]
dec. 30. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez szerinted hiteles hírforrás? Egy baseball sapkás magyar srác TikTokon elmesél egy amerikai történetet, amihez van egy-két képe meg pár másodperces videórészlet. Vagy úgy volt, ahogy elmondja, vagy nem.
dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármikor pofán lőhetne az eljárás alá vont személy, te is túl reagálnál nehány helyzetet.
dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igen ez igaz oké tudom nem ez a leghitelesebb forrás de érdekes.
dec. 30. 09:58
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. Valószínűleg valami amerikai kattintásvadász cikkből vette az anyagot a tiktokos srác. Rengeteg magyar tartalomgyártó csinálja azt, hogy angol anyagokat ad elő magyarul magyar közönségnek.


Ezek a kattintásvadász cikkek:


1) Vagy a semmit fújják fel azért, hogy oda kattints, és bezsebeljék a reklámot. Pl. "hétvégén félelmetes hidegfront jön hóviharokkal". Valójában -1 fok lesz és esik 2cm hó januárban...


2) Vagy valamilyen politikai oldalnak a toposzát akarják építeni. Például ez egy ismert toposz, hogy az amerikai rendőrök brutálisan fellépnek az ártatlan állampolgárok ellen, ezért az ember hajlamos is elhinni az ilyen történeteket. Ha én megkérdőjelezem, akkor pedig az a gyanú fog felmerülni, hogy én az ellenérdekelt oldal toposzát kedvelem, hogy az amerikai rendőrök az amerikai hazát szolgálják, az ellenszegülők meg nem kell sajnálni. Közben tényleg nem képviselem semelyik politikai oldalt sem, csak a tényeket szeretném hitelesíteni. De ha egy ilyen kamun vagy féligazságon alapuló hírt alapos utánajárással meg is cáfolnánk, most ebben a percben valószínűleg megjelenik 50 másik. A tömegeknek meg az fog megmaradni, amit az ilyen híres sulykolnak.

dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már az elmondása alapján sem túlzás.


Megállt felszólításra?nem.

Megállásra kényszerítés után kiszállt? Nem.


Ez van. Velem, családtagjaim, ismerősök körében soha nem történt hasonló, hogy hogy? Ja..megálltunk a rendőrnek majd 5 perc múlva szép napot kívántunk egymásnak.


Túlzásnak érzed?


Te mit csinálnál? Az ember menekül majd bezárkózik a kamionba. Lehet nála konkrétan bármilyen éles fegyver. Oda mennél és rányitnád az ajtót? Bekopognál? Vagy hogy oldanád meg?


Én pont így, ahogy tették. Szeretem a családom, nem akarnám, hogy valami félőrült agyon lőjön.

dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt így szokás jobb helyeken.


Csak az európai migránsoknak szabad a rendőröket fenyegetve elhajtani az intézkedés elől.

dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Arányos volt. Egy menekülő kamion súlyos közlekedési baleseteket okozhatott volna. Utána pedig nem kockáztatták feleslegesen az életüket a rendőrök.
dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért lettek volna durvák?


Olyan országban, ahol boldog-boldogtalan - állampolgári jogon - tarthat fegyvert?



Ennyi erővel a kamionos egy m16 - ossal is kilőhetett volna az ablakon a rendőrökre...

Ok, hogy a törvényt védik a texasi rendőrök, de azért halálvágyuk nincs nekik sem.

dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!