Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségi jelvényt hogy...

A rendőrségi jelvényt hogy érdemes takarítani, vagy van e hivatalos megoldás a cserére?

Figyelt kérdés
Nemrégiben szereltem fel a rendőrségnél, és a jelvényem az cserélt már egy pár tulajdonost. Lehet, hogy valakit nem zavarna, de engem mondjuk nagyon zavar, hogy szinte sárga színű... Az lenne a kérdésem, hogy létezik-e rá hivatalos mód, hogy le csérlejem cseréljem, akár saját költségre is, vagy esetleg meg-e éri ékszerésznél próbálkozni, hogy talán ö meg tudja takarítani? Bár ez az utóbbi nem igazán megbízható..

#Rendőr jelvény #Elhasznált jelvény #Sárga rendőri jelvény #Új rendőr jelvény #Rendőr jelvény takarítása #Új rendőr jelvény igénylése
jan. 17. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Te tényleg egy ennyire speciális kérdést, nem az elöljáródtól, nem a kollégáidtól, nem az anyagistól kérdezel meg, hanem a gyakorikérdéseken?


Szerinted, létezik megoldás cserére, vagy egy jelvényt örökké hordani kell amég el nem porlad? Istenem milyen lett az állomány... És akkor fel vagyunk háborodva a rendőr vicceken.


Segítek Sherlock, ha már tényleg egyetlen ember nincs akit megtudsz kérdezni. Írsz egy rendőri jelentést, hogy a jelvényed sérült, ilyen és olyan baja van kéred cseréjét. Sikerülni fog megírni, vagy segítsek a gyakori kérdéseken ebbe is?

jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
HA valóban rendőr lennél, akkor pontosan tudnád, hogy 1, azaz EGY kérőlapot kell kitöltened, kérvényezve a cserét. >:)
jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megköszönném, ha segítenél, köszi:)
jan. 17. 22:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Semmit nem okoskodnia, van erre nyomtatványunk.


De nem tőlem van!!! [link]

jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyébként köszönom a válaszod 1-es, magamtól is gondoltam, hogy van rá mód, a nyomtatványra is rá találtam, a kérdést meg azért tettem itt fel, mert gondolta tud valaki segíteni, egyszerűbb volt mint elöljáró után futni a szünetekben ( még a képzésre járok ).


Másodikhoz nincs hozzá füzni valóm, nem tudom miért tenném fel ezt a kérdést ha nem érintene a dolog...


Köszönöm a válaszokat, és bocsánatot kérek, ha valakir netán megsértettem volna a kérdésemmel.

jan. 17. 22:25
 6/10 anonim válasza:
58%
Fasza az utánpótlás.
jan. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

6.


Mit vársz?


Anno a legtöbb rendőr civil szakmával a kezében, a sereg után, élettapasztalattal került oda. Manapság ilyen rendészeti sulikból, 21-2 évesen, az iskolapadból.

Tavaly volt egy riport, egy kanadai rendőrrel, aki magyar. Ő elmondta, hogy ott, kifejezetten a 30-hoz közeli, civil szakmával és civil munkatapasztalattal rendelkezőket keresik rendőrnek.

jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Polírozd fel, ha pedig sérült akkor szolgálati jegy.


Amit linkeltek dokumentum pedig butaság, nem a hivatásos rendőrségi állományra vonatkozik, hanem a mezőőr, hivatásos vadász és társaikra vonatkozik.

jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

8.


- Polir nem segít, mivel a borító műgyanta sárgul be az UV-től.


- Igen, a papír nem a rendőri. Csak egy példa, hogy ilyen van nekik is.

jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8,9 köszönöm, láttam amúgy hogy nem jó nyomtatványt küldtek, megoldom majd szolgálati jeggyel, köszönöm:)
jan. 19. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!