Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Idézés helyszínét átlehet...

Nevenincs6969 kérdése:

Idézés helyszínét átlehet kérni a lakhelyemhez?

Figyelt kérdés
Mai nap hívott a Győri rfk. (nem tudtam velük beszélni, mert visszahívni már nem tudtam őket), illetve ügyfélkapun kaptam egy idézést, amiben Tanuként idéznek, nem tudom miről lehet szó. A lényeg, hogy áttudom magam kérni a lakóhelyem szerint? Mivel tőlem győr 260Km kb

jan. 24. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Természetesen. Csak nem fogod megkapni. Ahová idéztek oda vagy köteles bemenni. Ha nem sikerül majd saját költségeden előállítanak és akkor megtanulod hogy ez nem kívánságműsor. Ha meg akkor sem, majd megtanítják veled.
jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem fog a kedvedért 260 km-t utazni a nyomozó.
jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Az idézésen vagy ügyszám és ügyintéző, elérhetőséggel. Őt keresd meg! Elvileg van lehetőség egyszerűbb esetekben "bérkihallgatásra", amikor a lakhely szerinti rendőri szervhez megküldik a tisztázandó kérdéseket, és ők hallgatnak ki. De a bírósági eljárást nem fogod így megúszni, ott meg kell jelenned személyesen.
jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Én kisgyerekre hivatkoztam(egyedül neveltem) hogy nem tudok menni.

Jött a nyomozó, 2 hónap múlva, hozzám, mert neki akkor volt jó.hivd fel.

jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező!


Megoldható a VIKI - n keresztül (internetes távkihallgatás), de alá kell támasztani az igényt.


Ma már minden Kapitányságon van ilyen szoba (nálunk - BRFK - kettő is).

jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Majd jól megvernek. Utána meg írkálod itt ki a jóga van e a rendőrnek megverni kérdéseket. Előre válaszolok, persze hogy joga van.
jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6-os!

Aludd ki magad, vagy jógázzál.

jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!