Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 172 centis magassággal lehetek...

172 centis magassággal lehetek TEK-es, bevetésis?

Figyelt kérdés

jan. 26. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen, a Tacskó osztag tárt karokkal vár
jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ugy tudom.... Hogy a rendörségen a minimum tesrmagasság 165cm férfiak esetén ami alatt nem lehetc rendör, szerintem a TEK nél se lehet ez másként.

Ott inkább a fizikai tesztek lehetnek szigorúbbak, amiken egy alacsonyabb ember lehet nem tud átmenni talán.

jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1: há' jó, nyilván ezért kérdeztem.😁
jan. 26. 14:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként láttam olyan katonát (!!!), aki nálam alacsonyabb volt cirka fél fejjel. A szolgálati gépfegyver csöve pár milliméterre volt a földtől az oldalán.
jan. 26. 14:09
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Minimum 180-nak kell lenned.
jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ez lenne a tippem. Azért oda nem árt a robosztus megjelenés sem.
jan. 26. 19:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

“ Azért oda nem árt a robosztus megjelenés sem.”

Tipped elég rossz. Egy átlag TEKes egyáltalán nem hatalmas, robosztus állat. Teljesen normális, jó fizikumu férfiak. Nézz meg rengeteg képet, TEK gála videót. Nem igazán 130 kilós robosztus 190 centis embereket látsz.


Álló képesség és képzettség mindenek fölött. Sokkal hatékonyabb egy jó álló képességgel rendelkező, jó tudással rendelkező férfi, mintha 55ös karja lenne.

jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

A robusztus, nagy súlyú nem biztos, hogy olyan mozgékony.

Az erő nem minden.

jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Katonának 150 centis nőket is felvesznek, a rendőrségnél azért magasabb a határ. Oda alapvetően a férfiaknak 165 cm az alsó, hogy a TEK-nél van-e külön, azt nem tudom.
jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!