Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelenthetek valakit az...

Feljelenthetek valakit az miatt,hogy nem tájékoztatott rendesen és úgy iratott velem szerződést, hogy nem engedte elolvasnom?

Figyelt kérdés
Ingatlan közvetítőről van szó. Nem mondta el teljesen, hogy mennyit kell fizetnem neki és úgy iratott velem alá, hogy el sem olvashattam. Facebook írásaink is ezt igazolják, hogy még utánna sem magyarázta el nekem, hogy mi miért mennyi stb.

jan. 26. 22:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem, ha aláírsz valamit, amit nem olvasol el, vagy nem értesz, az a te hibád.
jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
De akkor miért írtad alá? Nem kellett volna hagynod magad, ennyi. Most már késő bánat.
jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem engedte h elolvassam. meghatalmazásról volt szó csak aztán a legvégén mondta h az egész szerződése az.
jan. 26. 22:52
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Akkor nem írod alá, ha nem olvashatod el.
jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
azt állította h az csak meghatalmazás. amikor mindent aláírtam akkor közölte velem h nem csak az volt.
jan. 26. 23:02
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

Megpróbálhatsz belőle csinálni pert, hátha neked itél a bíróság. De mivel nem olvastad el, nem valószínű hogy lenne értelme.

Ne fizesd ki, bontsátok fel a szerződést. Legközelebb meg olvasd el mit írsz alá

jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mindig a hiszekeny embereket verik at. Ha uzletelsz, ne higgy senkinek! Foleg akkor ne, ha el sem engedik olvasni, amit ala akarnak veled iratni.
jan. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
6: Ha nem fizet, kap egy pert a nyakába, és a végén még többet fizethet.
jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ettol fuggetlenul persze, feljelentheted, minel hamarabb annal jobb. De nem tudom, a rendorok ezzel mit fognak tudni kezdeni.
jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#23:25

Mivel az ingatlan közvetítő egy szolgáltatás jogod van érte nem fizetni.

jan. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!