Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megállított a rendőr, mivel...

Megállított a rendőr, mivel átmentem egy behajtani tiloson. Annyit mondott, hogy mit csinálok erre, ez 53 ezer forint és forduljak meg. Most megbüntettek?

Figyelt kérdés
Félreállított, mondta hogy behajtani tilos van, és ez 53 ezer forint úgyhogy forduljak meg. Elmentem és kész. Nem igazoltatott, nem kaptam csekket. Ilyenkor nem kellett volna neki adnia, vagy utólag küldenek majd? Csak azért kérdezem mert kiemelte az 53 ezer forintot, de tényleg nem kért el semmilyen adatomat. Nem is írt fel semmit.

jan. 28. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak viccelt, nem büntetett meg ha az adataidat sem tudja. Ki szoktak tölteni ilyenkor egy nyomtatványt amit aláíratnak veled, hogy elismered a szabálysértést vagy nem. Ha elismered akkor kapsz egy csekket, ha nem akkor a szabálysértési hatóság elé viszik az ügyet. De mivel neked ilyen nem volt, így szerintem ebből nem lesz semmi
jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elengedett.
jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendes volt és elengedett. A behajtani tilos az közig és ahogy az #1 is írta az nyomtatványos. Ellenben nem 53ezer Ft, hanem 39 ezer fixen kiszabandó ha jól emlékszem 4 előéleti ponttal.
jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak rádijesztett. Ezek szerint sikeresen. :D


Amúgy csak 39 ezer lenne a behajtani tilos. :)

jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!