Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Police.hu oldalon van a...

Police.hu oldalon van a 112-es gomb, az azonnal a segélyhivót hivja?(véletlenül majdnem ráböktem és nagyon megijedtem,,, természetesen nem szeretném feleslegesen foglalni a vonalat.

Figyelt kérdés
Szóval nézelődtem az oldalon épp 1 youtube videót néztem, azt ugye a négyzettel bezártam, pár "centire" volt az egérnyil a piros 112 gombtól, nagyon megijedtem mi lett volna ha véletlen rábökök, eszembe sincs a vonalat foglalni, meg úgy tudom büntethető aki csak úgy felhivja de nem kell segitség. (vagy a véletlen hivást nem büntetik meg? ) Szóval a kérdés adott rögtön "cseng" is valahol vagy előbb előszür és megkérdezi, hogy az ember biztos segélyhivást szeretne e? (kérem a kioktató választ kerüljük tisztelettel kérdeztem és tényleg megijedtem)köszi mindenki válaszát
márc. 11. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem lett volna. Azokat se büntetik akik baromságok miatt felhívják őket, mint pl. amikor nem volt egy darabig facebook hívták egy csomóan. Akkor büntetnek ha hamis infókkal hívod fel őket.
márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem , köszi, gondolom ha megmondtam volna, hogy véletlen az még méltányolható. (ha egyáltalán rögtön jelez bárhol is, és nem kérdi meg előbb, hogy biztos e a hivás, vagy ilyesmi, némi pánik rámjött :( )
márc. 11. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy pár másodperces automata hangbemondás, mielőtt ténylegesen operátorhoz kapcsol. Ha ez alatt megszakítod a hívást nem lesz semmi, nem foglalod a vonalat és nem is büntethető.
márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen (ha bárkibe felvetődne mit kerestem ott, ugye vannak szines hirek, zsarumagazin , videók, ezeket szoktam nézegetni) Akkor ténylegesen segélyhivást indit mint a telefonokon?
márc. 11. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már kétszer is hívtam fel véletlenül a segélyhívót, rosszul fogtam meg a telefont, és már hívta is. Elnézést kértem, és semmi gond nem volt.
márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 ös köszönöm közbe rákerestem itt a gyakorin a segélyhivó szóra s valóban több "topikban" irják, hogy ha egyszer véletlen megtörténik, de az ember normálisan elnézést kér megmondja, hogy véletlen volt (és nem trollkodik baromságokat) akkor elvileg nincs szabálysértés, nem történik semmi.
márc. 11. 16:30
 7/8 anonim válasza:
0%

"amikor nem volt egy darabig facebook hívták egy csomóan"


A facebookot nem a rendőrség üzemelteti.

márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Nem mondod?!
márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!