Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bűncselekményt követek el...

Bűncselekményt követek el azzal, ha autóval leállok egy autópálya felhajtójának felüljárója, a legközelebbi tanyába bereptetek egy drónt és videó felvételeket készítek a telekről?

Figyelt kérdés

Ott élnek a haragosaim, akik több büntető per (zaklatások) lefolytatását vezetik ellenem... de azt gyanítom, hogy Ők sokkal súlyosabb bűncselekmények elkövetéséért felelősek amit bizonyíthatnék egy drón felvétellel... a drón felvételt elakarom küldeni a helyi rendőrséget megkerülve a Fővárosi Törvényszéknek...


De ha ily módon kerülnek rögzítésre azok a felvételek, elfogadja azt a pesti Bíróság?



ápr. 27. 11:01
1 2
 11/13 anonim válasza:
Asszem egyébként csak rendőr által így készített bizonyíték nem használható. Ha te készíted, fel fogják használni, de eljárás indul ellened (ha megsérted a dróntörvényt/személyiségi jogokat).
ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

A 10est én írtam és nem tudom visszavonni :')...

Bűncselekmény ha magánterületre mész, akár drónnal!

ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Bűncselekményt biztos hogy nem!

Legfeljebb szabálysértési eljárás indul."



A közúti veszélyeztetést elkövetheti, ami bűncselekmény.

máj. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!