Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szombathelyen hogyan néz ki a...

Szombathelyen hogyan néz ki a pálya alkalmassági urológiai vizsgálat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelentkeztem a Körmendi Rendvédelmi technikumba és csütörtökön megyek a pszichológiai és egészségügyi vizsgálatra, viszont előtte nap mennem kell urológiai vizsgálatra Szombathelyre a MÁV rendelőbe.Mennyire érintik mélyen a témát?Ha nem konkrét panasszal megyek oda, csak azért mert kötelező a suli miatt, akkor is megvizsgálnak?Azt hallottam, hogy általában csak beszélgetés van a dokival ilyenkor.Szerintetek?
máj. 14. 11:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Úgy készülj, hogy fel fognak nyúlni.
máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Húú bakker, ne tudd meg...😵😵
máj. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy ezen a sz*R oldalon mindent el kell boénkodni.Telejsen komolyan kérdeztem
máj. 14. 11:45
 4/31 anonim ***** válasza:
3# hát én is teljesen komolyan válaszoltam...🤔
máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Milyen pálya az amire urológiai vizsgálat szükséges?

A háziorvosod küldött rá?

Bocs, ez csak kíváncsiság, nem igazán értem mihez kellene. Ahogy utána próbáltam olvasni, egy sima háziorvosi igazolás kell a a középiskolába. Volt valami panaszod ami miatt esetleg neked külön menned kell?

Nagy általánosságban a pályaalkalmassági vizsgálaton csak eldöntik, hogy rendben vagy-e vagy sem, nem nagyon végeznek külön vizsgálatokat. Ha probléma van akkor azt utána kell kideríteni, ott akkor arról döntenek, hogy abban a pillanatban, abban az állapotban megfelelő-e az egészségi állapotod ahhoz a pályához, hiszen erre kell pecsétet tenniük. Hogy panasz esetén mit csinálnak, visszapostáznak a háziorvoshoz vagy eleve ultrahangon vizsgálnak ott helyben az kérdéses.

Ha sima urológiai vizsgálatra küldtek akkor természetesen mindent mondj el és megkérdezed amit kell, nyilván meg is vizsgálnak. Készülj az ultrahangra, ne menj el közvetlen előtte vécére, kb. 1-2 órával előtte menj maximum és igyál folyadékot. Akkor ha szükséges akkor tudsz vizelet mintát is leadni meg az ultrahangot is meg tudják csinálni ha szükséges.

Az adott helyzetben majd látod hogyan folyik, lehet hogy sokan vagytok, kifejezetten a pályaalkalmassági miatt és az orvos csak pár egyszerű kérdést tesz fel - azokra válaszolj! Ha megkérdezi van-e valami panaszod, akkor mondd el! De ha csak le akarja zavarni az egészet mert van 30 ember pályaalkalmassági vizsgálatra és menne a saját rendelésére, akkor nem nagyon fog foglalkozni a dolgokkal, csak ha nagy a gáz. Persze megkérdezheted ilyenkor is, hogy X a panaszom akkor kell-e vele foglalkozni, menjek-e vele kivizsgálásra vagy nem fontos. Akkor elmondja, hogy nem kell vele foglalkozni vagy mondd el a háziorvosodnak, netán, hogy igyál több vizet vagy kevesebb piát. :)

máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Rendőrség miatt kell a vizsgálat.

Nem csoportosan megyünk, hanem csak egyedül.De talán ha megmondom, hogy nincsen semmi panaszom , mert tényleg nincs, akkor nem fog megvizsgálni

máj. 14. 12:13
 7/31 anonim ***** válasza:

Én írtam az első kommentet.

Komolyan gondoltam, hogy készülj arra, hogy fel fog nyúlni. Akkor nem lesz meglepetés, nem lesz nutellás a lyuk.

Az a biztos, ha felkészülsz. Mégiscsak egy urulógushoz mész vizsgálatra. Ha szerencséd van, akkor csak beszélgettek, és ha nincs panaszod, akkor nem vizsgál meg.

máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Ezt találtam neked kérdező:

"Egyik osztálytársam katonának ment tovább,neki csak felszínes vizsgálata volt,azt mondta a doki megemelte a heréit,meg a fitymát húzta hátra,a féket is megnézte,meg a húgycső nyilást kicsit,de mást nem nézet rajta.Meg hogy külön volt bennt paraván,aminek nagyon örült,ott kellett levetkőzni és csak a doki volt bennt vizsgálatnál.De orvos és kórház függő a dolog."


Szerintem hasonlóra számíthatsz.

máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Be vagyok sz*rva rendesen
máj. 14. 12:31
 10/31 A kérdező kommentje:
Egyébként legrosszabb esetben kisétálok, mert semmi sem kötelező
máj. 14. 12:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!