Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Közlekedési szabálysértés...

Közlekedési szabálysértés miatt feljelentettek?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után várható valami , már lassan egy hónapja történt, de sem papirt se semit nem kaptam még. Mikorra várható fejlemény? mi ennek a menete?

Szét idegeskedem már magam ebben a váralozásba..


2010. nov. 30. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Féléven belül megkapod.
2010. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Réti bubuzér ***** válasza:
ne aggódj, nem feledkeznek el rólad, de tényleg nagyon lassan dolgoznak. Majd kapsz egy büntit, amit szépen becsengetsz, oszt jónapot. Ezen ne parázz sokat, ha attól félsz, hogy lecsuknak, vagy ilyesmi.
2010. nov. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elvileg 60 napon belül kapsz valamit!

Amúgy annyira nem dolgoznak lassan, csak eszméletlen túlterheltek a szabálysértési előadók.

2010. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó lessz igy karácsonyra :D
2010. nov. 30. 16:12
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy szabálysértésért nem csuknak le, vagy ha olyan eset van akkor egyböl bevisznek. Ettöl fügetlenül az ember azért mégiscsak idegeskedik mert ez a várakozás a legrosszabb. Ha megkapod a büntit tudod mihez tartani magad de igy várakozni áááá

Azt gondolom hogy tulterheltek mikor elvették a forgalmit a rendőrnél volt még vagy 8 db. Napi több 10 feljelentést végigzongoráznik nekik nem lehet egyszerü.

2010. nov. 30. 16:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ezek nem kapkodják el a dolgot! Mindenkinek ilyen lassan küldik a határozatott? vagy csak nekem? nem tudom már mi van..
2010. dec. 2. 12:10
 7/10 anonim ***** válasza:

na azért nehogy megsajnáljuk őket, olyan leterheltek, h én látom, napi többször járkál ki némelyik lehúzni ezt-azt a sarki boltba


amúgy 60 nap max, de sztem már meg kellett volna kapnod, persze attól függ, mi az, hol történt stb

2010. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma kijött a büntetés 60000 + 4 hónap eltiltás . Hát ez van
2010. dec. 3. 12:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor most idegesebb vagy,vagypedig nyugodtabb?Ugrott a karácsonyi ajándék,a karácsonyi és husvéti autókázás!Látod Ísten majmai lassan őrülnek --de nem felejtenek!!
2010. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát megnyugottam nem kell végig izgulnom a karácsonyt.

Ajándék lessz de szerényebb megérdemeltem , hülye voltam ez van

2010. dec. 4. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!