Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meg fog szűnni a rendőrök...

Meg fog szűnni a rendőrök korkedvezményes nyugdíjazása? A kiemelt nyugdíj is megszűnik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 17:35
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
41%

Hivatásosokat szapulók!


SAjnos semmit nem értetek!

De!

ez nem a Ti hibátok!

A ravasz meghúzása: mi is áll mögötte?

Lőgyakorlat, készségszintű lőfegyverhasználat, jogszabály, amely feljogosít az intézkedésre, a tett intézkedés , pl. élő ember mint célpont, a kialakult érdemi helyzet függvényéban, megáll-e a lőfegyverhasználat esete? Mert ha nem ... EMBER !! Te kerülsz a bíró elé-

Ti a boldog tudatlanságban lévők bátorságában egyszerűsítitek le a kérdést.

Én sem okoskodom más szakmákban mert....

NEM ÉRTEK hozzá!!

ti se tegyétek már könyörgöm.

Olyan laikus hozzászólások vannak itt a fórumon, amilyen álmomban sem jön elő.

Rengeteg érvem lenne, rengeteg érvünk lenne.DE.

Felesleges, mert ezek nem fórumon értendő érvek. ezek évek alatt felgyúlt tapasztalati tények alapján meghozott döntések ereményei.

Mondjátok azt, hogy én xy ezzel nem értek egyet. Ez vélemny, ezt lehet.

De nem bíráljatok, mert hiányos hozzá az ismeret. félinformációitok vannak, azok sem helytállóak, sőt, akik meg akarják nyirbálni a jogosítványainkat is kezdik elismerni( azért ez szégyen, hogy nem értenek hozzá PL.balneológia) és belátni.

Tudjuk már mit beszélünk!

2011. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
66%

Előttem szólónak- Hivatásosokat szapulók!-

Nem szapulja a rendőröket senki! De igazságtalan az, hogy ők elmehetnek "elmehettek" 40évesen nyugdíjba, mikor más, ugyan úgy, keményen dolgozók,lassan már 65éves koráig kell güriznie! Itt is lehetne rengeteg érvet találni, hogy miért nem lehet fizikailag bírni 65éves korig!

Egy 60éves rendőrnek nem kell a betörő után futni, üljön a kocsiba a traffipax mögött! Vagy azt sem bírja?

Meggyőződésem, hogy meglehetne szervezni az idősebbek ÉSSZERŰ alkalmazását csak nem vergődni, szervezni kell!!!

2011. márc. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim válasza:
Végre egy kormány , aki meg merte ezt lépni!!!! Üljön be 50 évesen a rendőr-tűzoltó az irodába, és oktassa a fiatalokat 62 éves koráig. Vagy menjen el egy vidéki cigány iskolába tanítani. Sztem rá fog jönni, hogy a tanároknak (mentő-ápoló-hegesztő, stb...) jár inkább a korkedvezmény . Nyugi, fakabátok! Maradni.
2011. márc. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Az én apám olyan egészségkárosító munkát végzett, bár hivatalosan nem volt veszélyes munka, hogy nem élte meg a nyugdíjas kort.

Nem baj, amit befizetett az államnak, majd kapja más "arra érdemesebb" 30-40 éven keresztül.

2011. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%
bárki elmehet rendőrnek,aki szeretné a korábbi nyugdijat...
2011. márc. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Én pl.: nem:)

pszichológiailag se voltam alkalmas, most már erkölcsi bizonyítvány...hááát az se lenne rendben:)

De Én piszkosul lennék rendőr, még ha nem kapnék előr4ehozott nyugdíat se.

Na erre mit lépsz uccsó?

"Z"

2011. márc. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
47%
Mit kellene lépnie? Ilyenek ellen van, mint te! Bolond és bűnöző !
2011. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
19%

"bárki elmehet rendőrnek,aki szeretné a korábbi nyugdijat..."


Az átlagtól magasabb IQ kizáró ok.

2011. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:
33%

ILYEN ABSZOLÚT IDIÓTÁK MINEK ÍRNAK IDE(HIÁBA MERT MAXIMUM CSAK JOBB LESZ NEKIK A HELYZET)

MEGÉRDEMLIK A NYUGDÍJAT MERT FEGYVERT FOGNAK A SOK ÁLLAMPOLGÁR MIATT-AKIK FÉLTIK A SZAROS ÉLETÜKET

AMÚGY ESÉJETEK SE LENNE RENDŐRNEK LENNI,MERT NEHÉZ A FELVÉTELI.

AZ RTF-RE FŐLEG NEM VESZNEK FÖL SENKIT CSAK A LEGJOBBAKAT.

DE TI MÉG UTCAI RENDŐRÖK SE LEHETNÉTEK SOHE ILYEN ALACSONY IQ-VAL, NEMHOGY NYOMOZÓK.


VÁLASZ: NEM SZŰNIK MEG, SŐT NAGYOBB NYUGDÍJAT KAPNAK MAJD

2011. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim válasza:
61%
Hát reméljük megszűnik!! mit kell csinálni egy mocskos rendőrkutyának? veri f*aszát a rendőrautóba, néha kiszáll megbüntet 20 ezerre, arébb megy, aki 50 helyett 60-al megy, mert sietnie kell , hogy legyen mit ennie, megbünteti 30ezer ft-ra! és, hát bizony 20 év munka után ezek le kell cserélni ,mert nem birja az ujjacskája a sok csekket irogatni! még amerikába sincs ilyen, pedig ott egy sima közuti rutinellenőrzésnél is forgalmi helyett nem egy esetben pisztolyt dugnak ki az ablakon!! de egy 3 müszakba dolgozó, 12 órát végig álló ember , dolgozzon 80 évig!!! magyarország, én így szeretlek!
2011. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!