Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőröknek felülről parancs...

A rendőröknek felülről parancsot adnak, hogy ne bántsák a cigányokat?

Figyelt kérdés
Gondolom azt mindenki látja, hogy a jelenlegi magyar kormány VÉDI a cigányokat minden lehetséges eszközzel. Hogy ez miért van, azt nem teljesen értem, bár szeretném megtudni... azért az érdekelne, hogy ez járőrrendőr-szinten hogy megy. Ők kezelhetnek ugyanúgy egy cigányt, mint egy magyart? Vagy parancsba kapják, hogy ne bántsák őket, mert akkor rasszisták lesznek?
2011. máj. 14. 22:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
jó neked
2011. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
26%
A súlyos bűnöket gyilkosságokat rablásokat nem cigányok követik el. Azt tudja ország világ, hogy a cigányságra rágalom hadjáratot indított a szélsőjobb szavazat szerzés céljából. A cigányok állandó atrocitásoknak van kitéve ezért rendőri védelem illeti meg őket. A rendőrség tudja, hogy a cigány csak áldozat, azt meg rühelli, hogy a magyarság bűnözése végeláthatatlan, csak tabuként kezeljük, de meddig? Amikor nap mint nap embereket ölnek, de nem cigányok.
2012. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Utolsó! Mint rendőr írom neked, hogy gyere inkább vissza a valóságba.

Egy nem reprezentatív statisztikát mondok neked, mivel csak én saccolom, hogy kb 90%-át az intézkedéseknek cigány származású emberekkel kell végrehajtani.

Kijelenthető, hogy egyáltalán nem védjük, sőt nekünk mindig pártatlannak kell lennünk, rasszra, vallásra, nemre, nemi identitástól függetlenül. Túlnyomó többségben a bűnözők cigány származásúak, és vannak olyan bűncselekménytípusok, amik csak a cigányokra jellemzőek. Mint például a vérfertőzés, a lopás.

Pont, hogy a cigányok szeretnek a rasszista szó mögé bújva védekezni (sajnos sikeresen), és ezzel próbálnak ráijeszteni a rendőrre, mert az alacsony intelligenciaszintjük miatt nem fogják fel, hogy a rendőr nem veszi fel a fenyegetést, mivel ő törvényesen végzi a dolgát. Nekem már több mint 10 ilyen fenyegetés volt, hogy megy az ügyészségre, meg feljelent, de még mindig rendőr vagyok, sőt még vizsgálat sem indult, mert elhajtják a primitívet.

2012. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!