Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Viperát elveszi a rendőr?

Viperát elveszi a rendőr?

Figyelt kérdés
valaki viperát tart.engem ez zavar!rendőr elvenné tőle?vagy megbüntetnék?mennyire?vagy hogy lehetne ezt rendőr tudtára adni?
2009. márc. 16. 17:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy elveszi, és még fel is jelenti, mert a vipera közrendre különösen veszélyes eszköznek minősül.
2009. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Igen, elveszi. Te meg jelentsd fel, hülye spicli.
2009. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Ha nemviszi közterületre. akk nem veheti el mivel magánterületen van.

És kell 1 érv is h miért szeretnéd h elvegye. mert h "zavar" az nem érv.!

Bántania kellene vkit h legyen indok..

2009. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
engem csak az zavar ha azzal fenyegetözik,hogy igy meg ugy megveri ezt és ezt vele.
2009. márc. 16. 19:19
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az bizony már nem a te hatásköröd. amíg nincs látlelet a verekedésből addig ne foglalkozz vele.
2009. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
ja csak én is kaphatok még a fejemre vele!
2009. márc. 16. 19:28
 7/21 anonim válasza:
100%
Hát igen, sajnos elvehetik, csak sajnos azt nem tudom, hogy akkor náluk miért van, és miért használhatják/használhatták tömegoszlatásra... hát igen, a magyar igazságügy..
2009. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

^^ megesik ha sokat hangoztatod ezt mint itt is.:D

Hagyd az egészet.

2009. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
a rendörnél pisztoly is lehet.ha a tömeg megindul néha jó ha van náluk(na nem kell széttverni vele senkit a rendőrnek se!) de egy dühös magánember aki bosszura éhes az simán előkaphatja ha felhergelődik aztán pápá lesz...
2009. márc. 16. 19:34
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Első jótanács ne idegesítsd fel akinél vipera van. Feljelentheted, de nem fog hozzá bekopogni a rendőr, hogy uram a szomszéd azt mondta, hogy van önnek egy viperája. Kérem adja át nekem. Hülye lenne odaadni, vagy bevallani, hogy van neki. Ezért meg házkutatási parancsot nem fognak kiadni. Amennyiben átmegy hozzád, hadonászik a viperájával, és erre van tanú is, akkor tehetsz feljelentést, de hát ezzel sem fogsz sokra menni, mert sajnos nem foglalkoznak vele. Na mondjuk, ha megver vele, és van rá szemtanúd, és látleleted róla, teszel feljelentést, akkor már van rá esély, hogy az ürgét elővegyék. Amúgy meg én elvenném tőle, csak hát ennyi erővel a szék lábát is el lehetne kobozni, vagy a fejszét minden házból el lehetne vinni. Szóval hiába is veszik el tőle a viperát, ezer másik eszközt talál, amivel meg tud verni.
2009. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!