Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van olyan törvény ami azt...

Van olyan törvény ami azt tiltja hogy utcán az egész arcot takaró maszkban közlekedj?

Figyelt kérdés
pl símaszk gázmaszk hokimaszk... trolloknak előre is üzenem nem képzelem magam se ninjának és bankot rabolni se akarok!
2011. jún. 15. 20:16
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy tiltanák...de miért akarsz maszkban közlekedni?
2011. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi lennék az átlagemberek reakciójára... így is mindent megbámulnak ami nem teljesen szürke és hétköznapi
2011. jún. 15. 20:35
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi törvény nincs rá legalábbis engem nem szekáltak.

Én télen kerékpárral járok és baromi hideg volt így símaszk és szemüveget vettem fel.Mindenki megnézett aki csak látott nagyon vicces volt.Amikor elkeletkeztem magamról nagyon hülyén néztek a boltban akkor leesett ,hogy vetkőzz te bolond..:)

2011. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy megállítana a rendőr gyanús viselkedésért.

Ebben az országban ki tudja?

Még lehet be is vinnének mondván hogy terrorista vagy.

2011. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
én télen símaszkban mentem párszor, néhányan néztek :D
2011. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
egyszer melóból hazafelé nem tudtam mi a szart bámul engem mindenki. ametróban döbbentem rá, hogy akórházi maszk maradt rajtam és észre sem vettem...
2011. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem.
2011. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Itthon lehet, de Franciaországban ne próbáld ki ;)
2011. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
haver egyszer símaszkba biciklizett télen és bement egy benzinkútra cigiér. A benzinkutas azt hitte ki akarja rabolni már nyúlt a riasztóér amikor haverom levette a maszkot és kért egy doboz kék viceroyt :P
2011. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs, de pl. Franciaországban már tisztázták rendeletekben, hogy a muzulmán nők nem közlekedhetnek autón, motoron, biciklin, ha az arcukat fátyol takarja, és ezt azzal magyarázták, hogy a (köz)biztonság előbbre való a vallásszabadságnál
2011. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!