Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egy személy volt börtönben,...

Ha egy személy volt börtönben, hogyan tudnám kideríteni, hogy miért?

Figyelt kérdés

Igazából nem pusztán kíváncsiság hajt, hanem ez a gyerek ismerősömmel összejött..és a lány családja is meg az ismerősei is féltik ezt a lányt..és közel sem biztos, hogy a gyerek igazat mond amikor azt mondja, hogy "ártatlanul" ült...és szeretnénk kideríteni, hogy mi az igazság.

Meg lehet azt valahogy tudni, hogy miért ültették le?


2011. aug. 30. 00:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Hát az erkölcsi bizonyítványában benne van ha minden igaz, de hogy azt hogy kéred el tőle, vagy kiállíttatta egyáltalán magának az már más kérdés, de ha van neki a munkaadójának ha minden igaz be kellett mutatnia
2011. aug. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a faszbukját milyen ismerősei vannak. Ártatlanul is lehet ülni, például ha elütsz egy nénit aki beugrott cirmikéért a tolató teherautó mögé és emiatt koccant a ponyvazsinórhoz, majd elesett a papucsában, és agyrázkódásban meghal a helyszínen. Röviden, Foglalkozás közben, gondatlanságból elkövetett emberölés...
2011. aug. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

"és a lány családja is meg az ismerősei is féltik ezt a lányt"


És te melyik kasztba tartozol? Nem lehet ha ők féltik akkor nekik kellene lépni az ügyben, miért okoskodsz bele, mi vagy te valami lovag?


Egyébként pedig ránézel a gyerekre és látod milyen ember, ha ezt papírok és jelentés alapján kell eldöntened akkor tényleg ne okoskodj.

2011. aug. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 ZETAS ***** válasza:
44%
Megkérdezed tőle pl.....
2011. aug. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

ránézésre nem lehet látni, hogy pl molesztálásért ült-e már börtönben...vagy bármi másért....

én az ismerősei közé tartozok..és ez nem beleokoskodás....az anyja biztos nem fog itt gyakorikérdéseken utánakérdezni ilyen dolgoknak...

2011. aug. 30. 10:42
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Miért épp a molesztálás jutott eszedbe, mi dolgod neked azzal a lánnyal?
2011. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

azért épp az jutott először eszembe, mert nagyon fura dolgai vannak annak a gyereknek. ezt itt most nem részletezném, de nem hiába írtam azt, hogy a családja is félti a lányt.


"Egyébként pedig ránézel a gyerekre és látod milyen ember, ha ezt papírok és jelentés alapján kell eldöntened akkor tényleg ne okoskodj."


úgy érzem te okoskodsz ezzel a kijelentéseddel, mert még egy szadista sorozatgyilkosról sem lehet megállapítani ránézés alapján azt, hogy gyilkos.


"Megkérdezed tőle pl....."


sajnos ez a dolog nem ilyen egyszerű. mert ugyebár mondani bármit lehet. ezzel kapcsolatban az jutott eszembe(egy régebbi történet, nem ehhez a témához kapcsolódik), hogy a szomszédban lakó srác épp most ül a börtönben, és amikor még kint volt megkérdeztem tőle, hogy miért kell bevonulnia. és annyit mondott, hogy "mert hangoskodtam az utcán meg beszóltam a rendőrnek, és nem akartam magam igazolni igazoltatáskor". aztán később a bátyja akivel jóban vagyok elmesélte a teljes sztorit. igaz, hogy hangoskodott az utcán éjjel, és be is szólt a rendőrnek, de azt már egy szóval sem említette, hogy részegen ütötte az emeletes házban az ajtókat, egyet be is rúgott és az első kiérkező rendőröket "meg is verte" és el is szaladt előlük, de végül utána már elkapták..

ebből az egészből csak annyit akartam kihozni, hogy mondani tényleg bármit lehet.

2011. aug. 30. 13:16
 8/19 A kérdező kommentje:
meg a régebben elkövetett autófeltöréses meg lopásos dolgait sem említette...amik már régebben történtek és felfüggesztettet kapott értük.
2011. aug. 30. 13:20
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

"de nem hiába írtam azt, hogy a családja is félti a lányt."


De most őszintén... mi a f@sz közöd van neked ehhez az egészhez?

Az ordít az irásodból hogy azt szeretnéd ha lenne, ez egy teljesen átlátszó dolog, olyan vagy mint egy üveg, jobb ha tudod.


Tehát kérdezem mégegyszer mi közöd ehhez?

A családja félti, ezzel indoklod azt amit teszel vagy tennél.

De mit is teszel? Érdeklödsz a lány után.

Miért is? Megkért erre valaki? Nem. A lányt bezárta palija a szekrénybe? Nem.


Azon kívül hogy te itt valaki elött (ez vagy a lány vagy az anyja) szeretnél a megmentő szerepében tetszelegni.

Vajon miért?


Lehetsz megmentő, de igy nem. Odaállsz a csóka elé és megkérdezed, elmondod milyen félelmeik vannak és téged erre megkértek mert tőle félnek. De te ezt már nem mered, ezért nem fogsz a lovag szerepében tetszelegni sosem. És ha még meg is tennéd, csak akkor teheted meg csak ha erre megkértek, egyébként pont semmi közöd az egészhez csak te szeretnéd ha lenne.


Kitől is kell megmenteni ezt a lányt?

2011. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
Vazze, hol élsz te? Olaszliszkán?
2011. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!