Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki szteroidot rendel...

Ha valaki szteroidot rendel neten és nem azt kapta és be akar menni a rendőrségre feljelentést tenni annak mit fognak mondani?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 17:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy a rendőrök ilyenkor hogyan járnak el?Írhat rendőr is.
2011. szept. 6. 17:49
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az csalás áldozata, és csalásként kezelik.
2011. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
csakhogy a steroid illegális (mivel rendelt, vény nélkül)
2011. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem az volt a kérdés legális e. Ha kokaint rendelek és porcukrot kapok az akkor is csalás, ha nem porcukor ellenértékét fizettem ki.
2011. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ZETAS ***** válasza:

Ezt biztos megkérdik:

-hogy a neten találtál egy emailcímet, vagy külföldi "tákoltgányolt" webshopot, amin keresztül rendelted. Mert, ha nem tudják cégre visszavezetni, vagy nem lehet elérni a céget (USA-ban van pl) nem fognak foglalkozni vele!

-emailben nem lehet szerződést kötni! ergo megegyeztél valakivel, hogy 50000-et fizetsz neki és ő XY cuccot leszállít, az nem kötelezi őt semmire, még ha a számlájára utaltál is 50000-et, akkor sem.

-webshop üzemeltetésnek pedig komoly követelményei vannak. egy külföldön üzemeltetett webshop az adózó ország szerint törvények szerint kell üzemeltetni. Magyar rendőrség nem fog ciprusi megmittomén országban nyomozgatni, mert az az ottani hatóságok dolga.

-Most gyógyszert Magyarországon is lehet rendelni, de ha vényköteles, akkor nem! Azt orvoson keresztül kell hivatalosan elintézni és a lakóhely szerint kiszállítja valaki. Tehát, ha ilyen weboldalt találsz, ahol kiX-eled hogy 5 doboz Ritalin meg 2 doboz Stanazol és nem kell recept sem, akkor a pénzednek lőttek.


féloff:

-szteroidot konditeremben könnyen lehet szerezni felesleges neten sz@rakodni vele.

-'még nem drogot': MDPV, Big Buttha, JWH stb stb próbavásárlást kell csinálni. -5000 HUF nem nagy ügy

-keménydrogot sose neten rendelj:) ne kínáld már tálcán magad a rendőrbácsiknak:D

2011. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De ez nem külföldi cég.Magyar magánszemély.
2011. szept. 6. 19:59
 7/16 ZETAS ***** válasza:

Akkor buktad a lóvét 100%.

legközelebb próbavásárlás!

2011. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de a rendőrök azt mondják nem fogja megkapni a pénz mert utánvéttel vettem és ő számlára kérte és rendőrség vissza tartja.De akkor miért?
2011. szept. 6. 20:16
 9/16 ZETAS ***** válasza:

Mármint buktad, ha kb így volt:

-hello kéne 200 db XY bogyó. mennyi?

-hello van. 50000. címed írd meg. Ide: 1234.... utalj, vagy PAYPAL stb

...pénzt utaltad, vagy utánvét.

...megjön a semmi, írsz neki hogy nem jött semmi, vagy rossz minőség

-nem válaszol, vagy letagadja.

A csomagon nem volt feltüntetve, hogy mi van benne. számla se volt róla.


ha bankszámlára utaltál, akkor talán téves utalás címén a banknál próbálkozhatsz, de az macera lesz. viszont ha valakinek utalsz 50000 és ő nem utalja vissza, azt meg kell indokolnia, hogy mire kapta. mert, ha kölcsön, munkabér stb arról papír kell. viszont ez bonyolult eljárás és sztem nem bankszámlára utaltad a lóvét.

2011. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
rosszul értelmezed.Nem én utaltam neki én kifizettem a postán éas a posta utalja a számlájára de azt a yard meg mondta a postának hogy ne utalják ki neki a pénzt.
2011. szept. 6. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!