Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A roma miért fog fizetést...

A roma miért fog fizetést kapni a polgárőrködésért, ha én nem kaptam eddig és nem is fogok?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk a vőlegényemmel polgárőrök.Lelkiismeretesen csináljuk amit mondanak,álltunk már kinn esőben,tűző 30 fokban,egész éjjel a viharban,és autó nélkül télen a mínusz 10 fokban. Amit kapunk érte: semmi.

A minap a párom megemlítette, hogy a következő közgyűlés tele lesz cigányokkal.Kérdezem,mit keresnének azok ott? Erre a párom: hát belépnek a polgárőrséghez és fizetést is kapnak majd érte..nem tudtad? Hát nem tudtam, és rohadtul felháborodtam rajta,ahogy megtudtam. Mert még a 40 magyar polgárőrből is összesen 10 csinálja azt amit kell (velünk együtt), a többinek csak azért van szüksége erre,hogy protekciója legyen a rendőröknél.Akkor vajon a cigány minek fog belépni?Főleg ha még fizetést is kap érte? És könyörgöm, ha a cigány egyből kaphat fizetést,akkor mi két év szolgálat után miért nem kaphatunk? ja igen...mert mi magyarok vagyunk? és még ők vannak negatívan diszkriminálva???


2009. máj. 4. 13:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag azért, hogy munkára bírják. Nemtudom hogy kapnak-e vmien kiképzést, de az biztos hogy erőteljes vissza élések lesznek.
2009. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű téves információitok vannak. Az lehetetlen, hogy egy etnikai csoportnak fizetnek ugyanazért a társadalmi munkáért, amiért a többieknek nem. Így csak azt érhetnék el, hogy csak cigány polgárőrök legyenek. Szép világ lenne?! "Testvér" a " testvérét" nyilván nem fegyelmezné. Ki maradna így polgárőr????
2009. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hűűűűű de kemény!

Szép közbiztonság lehet ott, ahol fizetett cigány polgárőrség működik!

Menjetek el a következő közgyűlésre, és akadályozzátok meg, minden esélyetek megvan rá, mert az új belépők nem szavazhatnak.

Egyébként minden elismerésem a munkátokért!

2009. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Szép közbiztonság lehet ott, ahol fizetett cigány polgárőrség működik!"


Elvileg onnan indult a dolog,hogy az utolsó cigánygyilkosság itt történt...legalábbis szerintem ez lehet a háttérben,mert eddig érdekes módon szó sem volt ilyenről...

2009. máj. 4. 15:12
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért, mert már egyre több településen bevezették a segélyt munkáért programot! Így úgymond nem ingyen kapják a segélyt, hanem "dolgoznak" érte.

Ne érts félre, nem az ő pártjukat fogom!

2009. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ha így is van, akkor nem fizetést kellene kapniuk a polgárőrködésért, hanem "ingyen" kellene csinálniuk akár mi, és akkor kaphatnák tovább a segélyt, amit eddig...
2009. máj. 4. 15:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi a különbség aközött, hogy fizetést kapnak a munkáért, vagy ingyen csinálják, de kapnak érte segélyt? Nem értem az utolós kommentedet.
2009. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
akkor elmagyarázom... a segélyt eddig is kapták és ezután is fogják kapni... ha elvileg azért dolgoznak,hogy a segélyt ne ingyen kapják, akkor a fizetett polgárőr szolgálattal értelmét veszti a dolog, ugyanis segélyt ugyanúgy fognak kapni mint eddig, de mostmár ott lesz pluszba a polgárőr fizetés, ami, úgy érzem, ha neki jár a semmiért, akkor nekem is járna az eddigi szolgálataim után...
2009. máj. 4. 16:30
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem félreérted. Nem kapnak többet, mint régen, de most már dolgozniuk is kell azért, amit kapnak. Szerintem ez így korrekt.
2009. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
De már bocs, lehet hogy én látom meg rosszul, de a romák tul. képpen miért kapnak segélyt? Mert romák? Én magyar vagyok és mégsem kapok!
2009. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!