Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » érdemes lenne elvinni a balhét?

érdemes lenne elvinni a balhét?

Figyelt kérdés

Beszélgettem a párommal, és hülyeségből felvetettem neki, hogy nem lenne-e érdemes 50 milláért elvinni a balhét a lövöldözések miatt?

persze tudom, hogy hülyeség, de mintha elgondolkodott volna rajta.

Anyagilag a padlón vagyunk, minden kockán forog, és amikor hirtelen ránéztem, szinte megdöbbentő arcot vágott.

Azóta sem beszéltünk róla.

Most érdekelne a véleményetek, hogy másnak is megfordult-e a fejében, vagy csak nekem?


Köszi a válaszokat.



(nem tudtam milyen kategóriában tegyem fel a kérdést)


2009. máj. 5. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Ezt meg hogy érted?
2009. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát hogy most kiszedne a kakiból az a lóvé.
2009. máj. 5. 23:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel csak az a baj, hogy lehet, hogy "nagyon jót akarsz vele", azonban nagyon megütöd a bokád.

Lehet, hogy kapsz ötven millát mert megnevezel valakit. Azonban azt a valakit vád alá kell helyezni. Egy beismerő vallomás egy ilyen kaliber esetén pedig nem éppen elegendő. Ha a beismerő nem tudja rekonstruálni az eseményeket, azt sem tudja, hogy mi történt, akkor nehezen fog a vád megállni...


Márpedig ebben a kaliberben a hatóság félrevezetés, a hamis tanúzás, valamint itt a haszonszerzés okán a csalás igencsak kellemetlen börtönéveket tud okozni a kiötlőnek. Se pénz, se posztó tipikus esete.


Ne így akarj pénzt keresni.

2009. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

természetesen nem akarok, csak amikor meghallottam hogy 50 milla, ez jutott eszembe, és szerintem rengeteg család fejében.

persze gondoltam, hogy nem jöhet össze.

2009. máj. 6. 01:12
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem tudom, nekem konkrétan meg se fordult a fejemben, és azon gondolkodom, hogy ez neked hogy fordulhatott meg.
2009. máj. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem semmi egy ötlet, de ebben az országban nem is elképzelhetetlen ...


Na most az itt sztem oly keveset számít ki mit hogyan tud rekonstruálni, boldogok lennének ha valaki elvinné, aztán le van ejtve hogy ő az vagy nem ő az. Szerintetek bárkit is érdekel itt ma nálunk, hogy egy X bűncselekményben valóban az igazi tettest csukják le? Ugyan már ... álmodozni lehet, csak sjanos a valóság ennél durvább. Itt sokkal inkább számít, hogy az amúgy is kozmetikázott statisztika meglegyen, X bűncsleekménynek meglegyen egy X elkövetője, aztán jónapot. A többi majd "jön".

2009. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

de azért ne csináld !!!

nem lehet tudni még mi a frászt húznak rád, gondolom nem hiányzik egy amolyan móri mészárlás típusú cirkusz pl ...

Nekem is volt már olyan ügyem, amire kb nyelni se tudtam, fenygetettek itt 12 éves lecsukással stb, aztán meg semmit se csináltam, csak volt egy "jóakaróm", és még örülhettem, hogy végre megszűntették 2 év után a nyomozást, amikor látták, hogy bármennyire erőlködnek, nem stimmel semmi ellenem. Pedig mindent elkövettek, hogy rám húzzák a nem létező bűncselekményt, szóval nem sokon múlt, de befolyásos ügyvéddel végül is sikerült kijönni abból amiben bent se voltam.


Ma itt veszélyes dolog játszani ezzel, szóval én lebeszélnélek róla !!!

2009. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tisztán jogilag pedig a 23:56-osnak van teljesen igaza.
2009. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Na várj, ezt ne mértem. Szóval, ha arra gondolsz, hogy csak egy akárkit nevezel meg, és dől a lé, akkor, ha így lenne, már rég megelőzött volna a fél ország.

Ha viszont arra gondolsz, hogy valamelyikőtök elvinné a balhét, akkor abban mi lenne a jó? Eleve, hogy egyeznétek meg azon, hogy ki ül be évekre a börtönbe, míg a másik élvezi a pénzt. Mert nem "add fel magad, adunk pénzt és le se csukunk" a helyzet.

Most komolyan, hogy jut ilyen eszedbe, ez teljesen agya ment dolog.

2009. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nekem is eszembe jutott. De még várok vele egy kis időt, amig feljebb megy, aztán feladom magam :P Közöm sem volt hozzá, de pár 100 milláért leülöm a vétén :D
2009. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!