Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Honnan tudnék 17 évesen...

Honnan tudnék 17 évesen gázpisztolyt szerezni olcsón?

Figyelt kérdés
Egyre roszabb az országban a közbiztonság, így eldöntöttem veszek eget.
2011. nov. 14. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos ha használod is téged basznak meg érte. Itt nincs jogod önvédelemre. Inkább hagyd hogy agyonüssenek és kiraboljanak.
2011. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vadászboltokból, de nem vagyok róla meggyőződve, hogy 17 évesen vásárolhatsz. Az áruk úgy 10-18e között mozog de tokra is szükség van ugye. Utcán engedélyköteles de úgy tudom könnyű szerezni és olcsó is maga az engedély (egy két ezer forint).
2011. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy tudom házon belül nem kell hozzá engedély. Amúgy igen, a korommal van a baj, szóval olyan helyet kellene találni ahol így is oda adják :s
2011. nov. 14. 20:04
 4/12 asmosys ***** válasza:
48%

Otthon lehet tartani bármiféle engedély és bejelentés nélkül. Viszont!!!

18 év alatt nem fogsz kapni, és nem hinném hogy bárki kockáztatná az üzletét a kedvedért.

Ahhoz viszont hogy utcán hordhasd, rendőrség kell. Ahol viszont tuti nem állnak veled szóba, míg nem vagy nagykorú.

A nagy többség azért így is életben marad a 18. évéig.

Ja, és ha önvédelem, nehogy automatát vegyél.

2011. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Rendben, nem autómatát veszek, köszönöm


már csak tényleg egy hely kell ahonnan szerezni tudok

2011. nov. 14. 21:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Vatera. De legális viselésről addig ne álmodj amíg be nem töltöd a 18-at. Egyébként miért tiltja mindenki önvédelemre az autómatát? Egyáltalán hová javasoljátok?
2011. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a forgótáras sül be akkor csak újra meghúzod a ravaszt és minden rendben (olyan helyzetben úgy is sűrűn nyomogatja az ember), ha sínes akkor a csütörtököt mondott lőszert a sín hátrahúzásával ki kell üríteni a csőből, amit egy ideges civil (mint mondjuk én) lassan fog fel és csinál meg veszélyhelyzetben. Asszem:)
2011. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 asmosys ***** válasza:
100%

6-nak

Automata azért nem jó, mert kevés a patronban a kraft. Nagy esélye van hogy a szánt nem löki eléggé hátra, így nem fog újratölteni, elakad. Elég kellemetlen ha éppen önvédekezel.

Revinél meg max nem durran el a patron, akkor is csak elsütöd még egyszer, és minden megy tovább. Flawless Victory :)

Automata jó villogni, és gyűjteménybe.

2011. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szétnéztem a vaterán, találtam pár szimpatikusat olcsón. Önvédelemre legalább is megteszi :/
2011. nov. 14. 22:31
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy 17 eves kölyök vesz egyet, az semmit ne javit a közbiztinságon, sőt!!!!
2012. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!