Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért vonják be a jogosítványo...

Miért vonják be a jogosítványomat?

Figyelt kérdés

Volt egy koccanásos balesetem,személyi sérülés nem történt,a főuton parkoltam meg akartam fordulni,szétnéztem elől semmi hátul semmi és megkezdtem a manővert,de közben az egyik mellékútról,egy kisebb teher autó,ráfordult a főutra(ezt én nem észleltem) és épp oda ért mikor én elindultam és koccantunk,az én autóm bal eleje tört,össze a teherautónak a jobb oldali ajtaja horpadt be!

Megkaptam a határozatot amiben az állt hogy a teherautó bal ajtaja tört össze,már ezt nem jól irták,megbüntettek 30 ezer forintra ezt elfogadom,a jogositványomat pedig három hónapra bevonják ezzel nem értek egyet,mivel a rendőrtől a helyszínen megkérdeztem hogy most elveszik a jogsim,azt mondta ennyiért dehogy veszik el,ez nem nagy ügy!

Arra lennék még kíváncsi hogy milyen alapon veszik el a jogsim,mivel nem is ittam,nem vagyok drogos se,csak épp koccantunk?

Ja és azt is irták hogy figyelembe vették hogy az utóbbi 2 évben nem voltam büntetve!

Nem túl durva itélet ez?


2009. máj. 29. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túlzás ezért elvenni. Én mindenképpen megfellebbezném. Lehet arra hivatkozni, hogy a munkádhoz kell a jogosítvány, vagy beteg ember van a családban és őt kell szállítanod, vagy valami hasonlót, persze olyat, aminek van némi valóságalapja is.
2009. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is túlzás!!!!! Menj be a rendőrségre, és mondd azt, amit a fenti válaszoló is írt, hogy azzal keresed a kenyered.

3 évvel ezelőtt nekünk is volt egy balesetünk a mi hibánkból, a másik autóban 1.5 milliós kár keletkezett,30.000 Ft bírságot kaptunk és a jogsi elvételét 3 hónapra. Fellebbeztünk, a fent leírt indokra hivatkozva, utána maradt a pénzbírság, plusz 3 büntetőpont. Szóval fellebbezz!

2009. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem mondani, hogy még személyi sérülés is volt,8 napon belüli! Engem vitt el a mentő.
2009. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!