Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hol, és hogy tudom feljelenteni?

Hol, és hogy tudom feljelenteni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm abból él,hogy autókból lopnak el dolgokat,pénzt is,ha benne hagyják.Hol tudom ezt jelezni valakinek,de névtelenül,és persze bizonyítékom sincs.
2009. jún. 17. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne neked kelljen a rendőrségre járni /kihallgatások, tanúskodás, stb./ írj egy névtelen levelet valamelyik kapitányságnak. Ha van vér a fülükben, odafigyelnek, ha nincs, nyomozgathatnak majd a károsultak feljelentlsei alapján.
2009. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Rendőrségen, de! Kérd a nyomozót, akinél feljelentést teszel, hogy a nyomozás során maradhass anonym. Ennek kötelesek eleget tenni. Másrészt fontos, hogy ISMERETLEN tettesek ellen tegyél feljelentést papíron, azzal, hogy mintha X. Y ismerősödet láttad volna. Ezt fogja javasolni egyébként a vallomást felvevő nyomozó is, mert, ha nem te vagy a károsult és nem tudod bizonyítani sem a dolgot, akkor a hamis vád csapdájába is eshetnél. (Nem fogsz).

Erre figyelj oda, esetleg bizonyíték gyanánt készíthetsz titokban csak hang- vagy videofelvételt a telóddal is.

2009. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Et ha jól tudom még él.

2009. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
jaja, telefontanú!
2009. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a telefontanúval próbálkoznék!
2009. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ott már a hangomat is adom.gondolom,rögzítik.És ha nyomoznak az ügyben,elég sok mindent tudok,és úgyis eljutnának hozzám.
2009. jún. 20. 20:32
 7/9 anonim ***** válasza:
minek fogalkozol te ezzel?
2009. jún. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
lehet,hogy nem kéne foglalkoznom vele,csak zavar,hogy simán napi 500ezret így megkeresnek fejenként,én meg becsületes munkával 80ezret.Majd lehet,hogy hozzád is elérnek,és akkor bánod,hogy még virgonckodnak.
2009. jún. 25. 17:55
 9/9 anonim ***** válasza:

nyugodtan jelentsd fel őket, a rendőrség azért elég diszkrét, ez nem amerika. Itt olyan szintű jogvédelem van hogy az életfogytiglanra ítélt többszörös gyilkosok arcát sem mutatják a tv-ben, ugyhogy nem fognak felfedni téged, ha ezen aggódnál.


telefontanú, ha még nem tetted volna meg!

2009. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!