Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Zsanett- ügy? Kinek hisztek?

Zsanett- ügy? Kinek hisztek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 10:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
PFFTT... Még mindig az a kis k.rva folyik a csapból is? Úgy tudtam, hinni a templomban szokás. De ha már hit: én részemről a bizonyítékoknak hiszek, hiába adja elő (el) magát a csaj a TV-ben. Mondhatni muszáj előadnia magát, nyilván nem örülne, ha lecsuknák a hamis vád miatt - amit egyébként maximálisan megérdemelne. (Nem tudom, hallottad-e, őt saját elmondása szerint már harmadszor erőszakolták meg pár év alatt, de az előző kettőnél is az derült ki, hogy kamuzott)
2009. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de bizony hogy hallottam, köszi a véleményed, várom másokét is
2009. jún. 18. 10:24
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Na most azért ... bizonyítékokra hivatkozik valaki? Akkor nem vagy túl jól informált. Mert függetlenül a csajjal kapcsolatos szimpátiámtól vagy antipátiámtól, na nem lenne az egyedüli eset, ahol bizonyítékokat gyártanak, másrészt sajnos a mai magyar rendőrökről ez abszolút elképzelhető.

Szigorúan a bizonyítékokta hivatkozva csak annyit szeretnék megkérdezni viszont, hogy ugy etaláltak állítólag sperma-nyomokat a nadrágjukon vag ycsak az egyikén, már nem emlékszem. Na most hog yvan ez? Szolgálatt előtt a rendőrségnél bevett szokás, hogy mondjuk mielőtt kimennek terepre, csapatgyűlés van és közös maszturbáció? Vag yhog ykerüólt az oda? Mert más nem nagyon tudok elképzelni.

De mindegy, nem számít, teljesen evidens, hogy ezt el fogják tusolni, akármi is az igazság. Ugy ete se gondolod komolyan, hogy egy ilyet hivatalosan beismernének?? Szted ennnek mégis miylen nemzetközi visszahangja lenne? Itt mint nag yuniós ország, ígyis megvan a véleménye a legtöbb orszáhgnak rólunk, meg a kedves magyar rendőrségről is, az a szomorú, hog ytudod ezt asimán el is hsizik a legkisebb bizonyíték nélkül is, hallottam már erről külföldit vélekedni. Minimum lesújtó. Na de nem kell addig menni, sztem mindenki találkozott már magyar rendőrrel életében és pontosan tudja, hogy az is lehetséges, ami egyébként képtelenség és abszurd. Ez az ország sajnos erről szól.

Én hadd ne írjam le pár "kedves" esetemet, mert aztán holnap már le is csuknak becsületsértésért / rágalmazásért minimum.


Megmondom őszintén: én némely ember naivitását iszonyúan irigylem, lehet h aztán jobb úgy élni ... nemtom, ha nem tud róla, még el is hiszi, hogy minden rendben van.

2009. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
őszintén ? nem igazán érdekel,úgy se tudunk változtatni rajta
2009. jún. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Ugye ismered a mondást?


"Ne hagyd magad megtéveszteni a bizonyítékok által".


Tudod egy bizonyítékot kb ezer módon be lehet állítani és értelmezni, ez az ügy hidd el, nem lesz megoldva úgymond. Majd itt is jön a jól bevált szokásuk, hogy "sajnáljuk, de már elévült" ... lásd Gergényi-ügyek ... nekem a józan eszem már rég megállt, lassan már fel se háborodok semmin, de azért ez igen szomorú.


Az is nagyon szomorú most úgy általánosságban a témakörhoöz kapcsolódóan, hogy már nem egyszer olyan esetnek voltam szenvedő alanya, hogy éppen most tervezem, hogy a kocsimra rejtett kis mikrofont szerelek, mert ha lesz bizonyítékom arra, néha miket engednek meg maguknak, amikor tudják, hogy ők 3-an vannak én pedig egyedül, akkor .... na nem folytatom. De kicsit kezd elegem lenni, persze gondolom, majd akkor jön az, hogy szakértő megállapítja, hogy én vágtam össze a hangot ...

Gyerekek, ez az ország egy katasztrófa komolyan.


legutóbbi élményem:

Sakndináv rendszerű és skandináv kocsim van, azaz ahogy a gyújtás megy rá, azonnal lámpa felkapcsol automatikusan. Nos, eddig ha jól emlékszem 4-szer állítottak meg amiatt, hogy nem ég a lámpám országúton, először még hülye voltam, és elkezdtem veszekedni velük, hogy az maga a képtelenség, merthogy ugye automata, tehát lekapcsolni se tudom. Na ekkor elvonultak messzebb, tanakodtak most mi van, aztán gyorsan elengedtek mielőtt elkezdek cirkuszolni ....


Aztán a legutóbb iszonyúan felidegesítettem magam már ezen, és ott helyszínen mondtam nekik, oké rendben, de nem fogadok el helyszani bírságot, azaz kifejezetten arra játszottam, hogy feljelentést írjanak erről. Meg is tették, és a szabsértési előadónak adtam csak elő utána, hogy ez maga a képtelenség, az említett ok miatt, de úgy, hogy a 3 rendőr egyöntetűen állította, márpedig nem világított. Na én meg egyszerűen mondtam, hogy akkor mindhárman hazudnak. Lett belőle jó kis cirkusz, de ugye azért ez eléggé támadhatatlan egy érv, szerintetek mi lett? Egyszerűen eltűnt az ügy. Gondolom, a saját érdekükben kicsit átgondolták mégis mi van ilyenkor és rá jöttek, hogy vesztésre vannak ítélve, ha bírósági felülvizsgálatot kérek. És ahogy mondtam, eltűnt az ügy, nem jött semmilyen se felmentő se semmilyen határozat. Na ez milyen? nem kellett volna eljárást indítani az igen súlyos bűncselekmény miatt a rendőrök ellen, hiszen hivatalos személyként csoportosan és szándékosan hamisan vádoltak ? Á dehogy, ez itt magyarország. Pedig így hivatalos személyként ez minimum pár év börtön és a rendőrségtől való elbocsátás örökre. Nem ?

Úgyhogy nekem nem kell ezeket bemutatni, én a legabszurtdabb dolgokat is elhiszem, mert sajnos magam is tapasztalatam párszor olyat, amit ha más mesél nekem, akkor valószínű valóban nem hiszem el. Mégis megtörtént. Na puff. ................ no comment .......

2009. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egy normális nő ilyet nem talál ki csak úgy jókedvéből.Ez a legrosszabb dolog egy nő életében,ami történhet vele!Sajnos az az igazság,hogy ma Magyarországon nem a "jó győz" elve működik,hanem akinek nagyobb a hatalma vagy több a pénze.Egyszer olvastam,hogy az Amnesty International azt nyilatkozta ilyen ügyben rólunk,hogy akit ilyen dolog ér,jobb,ha inkább nem is tesz feljelentést,mert csak meghurcolják és megalázzák.Gondolom csak az igazát akarta bebizonyítani,és hogy a rendőrök megkapják érte a büntetésüket.Sajnos az a helyzet,hogy tényleg jobb,ha nem teszel semmit...ez elég elszomorító szerintem,ki tudja,hogy emiatt hány esetre nem derült/derül még fény.(És itt most nem csak a nemi erőszakra gondolok,hanem pl a családon belüli erőszakra is.Magyarországon a rendőrség csak akkor tesz valamit,ha már vér folyik...Ezt remélem azért azok is elismerik,akik nem hisznek Zsanettnek.)

Szóval én neki hiszek.

(L/19)

2009. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Én Zsanettnek hiszek.Ha a körülményeket figyelembe veszem és egy kicsit utána olvasok a neten akkor arra a következtetésre jutok hogy a rendörökkel szemben pereskedni még ha tudom is hogy igazam van szinte esélytelen hogy nyerő ként kerüljek ki az ügyből.Ettöl függetlenül ismerősöktöl hallani hogy nagyon is elképzelhető hogy az eset megtörténhetett.Sajnos vannak közöttük is olyanok,tisztelet a kivételnek akinek cselekedeteit nem a " szolgálunk és védünk " szlogen vezérli.

[link]

2009. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Persez, ez nem kérdés, nekem ügyvéd havertom miondta egy ügynél amit baromira rám akartak tukmálni, hogy hagyjam a francba, nyeljem le, egy kis pézbüntetés aztán jól van ennyi volt, mert azt felejtsem el, h ez az igazságról szól!! Én egy darabig háborogtam, ő meg csak győzött nyugtatgatni, hogy felejhtsem már el, aztán zárja le a vén majom és elfelejtve.

Szó szerint, így fogalmazott, hogy a kutyát nem érdekli kinek van igaza, le kell zárni és kész. És majd utána privátban neki mondjam el amit gondolok, az igazamat, de ott ne firtassam, senkit nem érdekel, még csak én járom meg. És így is lett.


Úgyhogy való igaz, itt ha történik valami, sajnos nem érdemes hivatalos eljárást kezdeményezni, arról nem beszélve, hogy amikor én mentem be valamiért feljelentést tenni, mert már megőrültem a történtek miatt, egyszerűen elhajtottak, hogy ez nem rájuk tartozik stb, egyszerűen lusták voltak. Ill. az ügyvéd haveromnak volt egy jobb verzója erre: azt mondta, amit eleve esélytelennek látnak, azt inkább fel se veszik, és próbálják elhajtani a klienst, mert a felderítési statisztikának nem szabad romalni, azaz eleve veszett ügyet jobb nem elindítani számukra ...

Na ez is szép mi ??


Na most azért az ilyen nemi erőszakolós ügyek pedig sztem eleve mindig baromira nehezek.


De a konkrét esetben figyeljétek meg, ha sokáig kitart a véleménye mellett a csajszi, még őt csukják le, hogy a szegény ártatlan rendőrbácsikat milyen galád módon megvádolta hamisan. Már most lehetne fogadásokat kötni.


van valakinek béármi ötlete, mit lehetne bevezetni itt, hogy ne az legyen, hogy egy valakivel szemben pl három rendőr, akkor leve csakis nekik lehet igazuk? Mit lehetne tenni, hogy akár az ember egy maga is tudja védeni asaját igazát? Mondjuk ilyen közlekedési dolgoknál eleve kamerafelvételhez kötnélk mindent és akkor kész, nincs visszaélés, igenis kérem a bizonyítékot, ahog ynem álltam meg a stpo táblánál és stb, és ne az legyen, hog ycak mert ők állítják. És akkor?

Erre valami jogállami megoldást kellene kitalálni, de nincs ötletem. Pontosabban ez a bizonítási teher van, de látjátok, ezt természetesen nem akarják.


Aztán bűncselekményke esetére, mint ez a Zsanett-ügy is, ááá, sztem egy az egyben képtelenség itt bármit is bizonyítani.

2009. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5%
Egyértelműen a rendőröknek hiszek! Annak a kis k*rvának bizonyára megtetszett az egyikük, és bepróbálkozott, de a pasi elutasította és így szeretett volna elégtételt venni! Tipikus rib*ncos viselkedés!
2009. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ok, köszi a véleményeket, csak kíváncsi voltam, ha valaki olvassa még írjon
2009. jún. 19. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!