Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kérvényezhetem a közmunkát...

Kérvényezhetem a közmunkát ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Az van, hogy mivel még nem rendelkezek önálló keresettel, szeretném kérvényezni, hogy ledolgozhassam. Mit kell tennem, mit kell írnom? (Nem kérem a "minek vittél viperát?" és társai kommenteket.)
2012. máj. 22. 20:51
 1/7 A kérdező kommentje:

Közben a kép lemaradt...

[link]

2012. máj. 22. 20:54
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem menj be a rendőrségre és oszd meg velük helyzetedet, biztosan van valamilyen űrlap mely kitöltésével a pénzbüntetést közmunkára válthatod. :)


(((((hol vetted a viperát? lizac@citromail.hu)))))

2012. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a rendőrségen nem módosíthatják közmunkára.

Mint a neked küldött határozatban is írják, ha nem fizeted be, akkor adók módjára behajtják. Mivel nincs kereseted így nem lehetséges, így közmunka lesz a vége. Esetleg keresd meg a helyi munkaügyi központot, ott tudnak benne segíteni.

Április 15 óta megváltozott a törvény, 30 napot követően 3 napod van, hogy jelentkezz ledolgozni, máskülönben elzárás.

2012. máj. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És olyan gondom van még, hogy a lakhelyem szerint Mohácshoz tartozunk, de én Pécsre járok minden nap. Pécsen is lehet közmunkát végezni?
2012. máj. 24. 06:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mi lett végül?Lehet Pécsett is attól,hogy más a lakóhelyed?
2012. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem a szüleimmel a dolgot, ők adtak kölcsönbe, és majd visszafizetem munkából nekik.
2012. máj. 30. 23:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Hál'Istennek!:)
2012. máj. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!