Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van félnivalóm?

Van félnivalóm?

Figyelt kérdés
A minap sikerült a segítségemmel a rendőrségnek lefülelnie egy cigány gyereket, aki feltehetőleg megggyilkolt egy hajléktalant. Ámde félek, hogy esetleg a rokonai megtudják, hogy én voltam és megkeresnek, elvégre egy élelmiszerboltban dolgozom délutánosként és éjfélig vagyunk nyitva és ismerik is a boltot...megvédhet a rendőrség ilyen esetben?
2012. máj. 23. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség ilyen esetben sem ad ki információt arról hogy ki segítette a nyomozást. Azért a biztonság kedvéért tarts a pult mögött valami önvédelmi eszközt.
2012. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérd az adataid zártan történő kezelését.
2012. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Strigi ***** válasza:

Biztonság esetére:

[link]

Ettől kezdve a boltban nincs félni valód.

2012. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek gyávák,hidd el.Most,hogy csóri hajléktalant kicsinálta a mocskos,el fognak tűnni.A kihallgatásokon,és a tárgyaláson viszont kérd az adataid zártan történő kezelését.Ne aggódj a tájékodra sem fognak most menni,ismerem ezt a fajtát.
2012. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az sem ártana, ha nem szolgáltatnál magadról infókat különböző netes fórumokon...
2012. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

így van, már kb pont csak a neved hiányzik és kész.

Mondjuk nem hiszem, hogy putrisék közül soknak lenne nete és tudná is használni.

2012. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

És tudna olvasni.. -.-"


Nyugati aluljárójában dolgoztam az egyik boltban, a kisebbség napi szinten többször jött oda, hogy olvassam már el a táblát nekik, hogy honnan megy xy-ba a vonat.. Mondtam nekik, hogy nem, nekik is kötelező lett volna iskolába járniuk, a lehetőségük megvolt..

2012. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ott a pont :D
2012. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Agnetha válasza:
Mindenesetre légy nagyon óvatos.Üdv:Agnetha
2012. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!