Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A közbiztonságról miért nem...

A közbiztonságról miért nem gondoskodnak a rendőrők?

Figyelt kérdés

Bocs a 3 link miatt de csak így érthető a problémám, és felháborító...


[link]


[link]


[link]


Én is itt lakom, és félek kimenni az utcára egyedül.


2009. júl. 2. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Mert a rendőrök sem tudnak semmi nyomon elindulni igazán meg nem is akarnak.Nem védem őket de a fizetésük sem a legtöbb ezért nem csoda ha nem erőltetik meg magukat.Mondjuk néha röhej hogy egykét cigány bandát nemis mernek igazoltatni mert őkis féltik a családjukat és nem akarnak problémát a kisebbséggel.Mert a cigány bárót nem érdekli hogy rendőr vagy katona ha a fiát baszogatják kiírja az egész rendőrséget.Mondjuk elég nehezen kivitelezhető lenne egy kisebb cigány banda ellen( kb 10 fő) mikor vandálodnak 3-4 cingár kölyökképű 2 hete végzet rendőr tanóc.Múltkor igazoltatot 3 db rendőr egyik sem volt több 65-70 kilonál meg 20-22 évesnél most az ilyen mit csinál mikor kipattan 3-4 jól megtermet melos cigány ? Ősszecsomagolják őket a rendőrautoba azt feladják őket postán.Magyarországon olyan rendőrők vannak hogy tiszta vicc a kinézetük egyik vékonyabb mint a másik .Jó van egykét keményebb arc is de ritka.
2009. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tehetnének annyit a rendőrök, hogy legalább járőröznek vagy tesznek is valamit.

Kb. 2 hét alatt már több mint 12 embert ütöttek le és raboltak ki.

2009. júl. 2. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a barátaimmal sütögetem meg grilleztem teljesen józan állapotban haverom nyaralójuk előtt és elment 2 csinos lány és leszólítótűk őket hogy nem e kérnek valamit üdítőt vagy kaját.Válaszuk nem volt mi tovább szórakoztunk a lányok elmentek.30 perc múlva vissza jött 3 részeg 30 éves férfi alkoholos állapotban pisztollyal( elég kemény volt mert barátomat megverték vele) meg késsel.Üvöltöttek hogy mi a fa.sznak szólogatunk be a húgának meg a csajának.Higgadtan tisztázni akartuk a helyzetet de jól elvertek minket ( késel fenyegetek meg pisztollyal) közelben senki sem volt mert nyaraló övezet és nem tudtunk ellenkezni.Mire kijöttek a rendőrök nevetve elmentek a rendőrök semmit sem tettek azt mondták nincs nyom de látszót rajtuk kicsit rémültek a pisztoly hallatán.Másnap ugyanaz a rendőr megbüntetek biciklivel mert nemvolt világításom és nemvolt nálam személyi akkor a rendőr előadta magát milyen kemény zsaru mondta hogy bevisz a fogdába mert nincs nálam személyi meg hasonlok egyből feszített a csóka látszót rajta.Mikor megvertek minket és ot ólálkodót a 3 férfi egyből elhuztaka kocsival állítólag az őrsre.Szóval a magyar rendőrök is addig kemények míg igazoltatni kell meg büntetni szerencsétlen biciklis és motorosokat de egy határozott fellépésre akár pisztollyal egyik sem képes..Ide Magyarországra az ilyen 2 méteres 120 kilós izom állatok kellenek akik kipatanának a kocsiból azt ősszvernék az egész c..igány putrit .Ilyen nincs sajnos de az ilyen 60 kilós betoj.i majom parádékból aki a szemedbe vigyorog ha lejárt a zöldkártyád olyan van elég .
2009. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

van azért olyan is. Szerda kora hajnalban dumáltunk az egyik pécsi téren, és egy részeg nagyon durván kötekedett, mi meg elkergettük. Igazoltattak, nálam volt egy bicska is, de a helyzethez képest kedvesek voltak és megértőek, elkérték a részeg tag személyleírását, bemondták a rádióba, majd, miközben álltunk, megláttam. Egyikük se tűnt "betoji majomnak", és a legnagyobb azonnal rásprintelt. Hogy mi lett a vége, azt nem tudom, először igazoltattak életemben, és hát a bicska miatt fo.stam, mint az atom :D


nem attól félnek, hogy bántják őket, hanem attól, hogy a végén még őket ítélik el... szerintem.


szerintem végre tisztelni kéne sünéket és segíteni a munkájukat, ha lehet, nem pedig hátráltatni (a sün pedig aranyos és vicces, semmi sértő szándék nincs benne részemről)

2009. júl. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így van. Ijen kor nagy mindnkinek az arca de ha ők letek volna ott a pisztolyos, késelő cigányokkal akkor nem tudom hogy ők mennyire lettek volna bátrak. Mert ugye ezt sokan nemtudjád de az a 9mm-es éles lőfegyver csak közvetlen életveszélyben használható: PL ha már megszúrtak valakit és vérzik. Ha csak villog egy stukival meg egy bicskával akkor nem, mert lehet hogy az csak egy ártalmatlan gázfegyver, a bicska meg csak akkor lehet fegyverkényszer oka ha már életveszélyt okoztak vele. Mit akartok hogy lőjék le őket? Jó lenne, de ezért sajnos őket vonják felelőségre, anyit meg nem ér egy purdé sem. Fegyver nélkül meg mit mernének csinálni, ha a cigány erősebb náluk?


Szóval nem vádaskodok, meg semmi ilyen de kicsit gondoljátok át mielött szidjátok a rendőröket! Lehet, hogy bunkó és tohonya, de akkor is teszi a dolgát, titeket, minket véd!

2009. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!