Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csendháborítást lehet névtelen...

Csendháborítást lehet névtelenül is bejelenteni?

Figyelt kérdés
Pár részeg fiatal természetesen a mi utcánkban érezte azt, hogy de jó lenne itt leállni és üvöltözve kommunikálni egymással és minden erre tévedővel...

2012. jún. 15. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2012. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Lehet névtelenül is! Ha megkérdezik, mond azt hogy névtelen bejelentést szeretnél tenni, akkor is kijönnek a rendőrök!
2012. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerencsére régóta nem volt ilyen problémánk így nem igazán tudtam hogy is van ez. Miután kiírtam a kérdést szépen lassan nekiálltak elmenni...:D Hamarabb is feltehettem volna a kérdést, mert már másfél órája űzték itt az ipart...
2012. jún. 15. 23:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez garázdaságnak is elmenne ha belekötnek másokba....
2012. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet névtelenül is. Nemrég én is kihívtam a rendőrséget hasonló ügyben, kérdezték, nem-e árulom el a nevem. Mondom ne haragudjon, de családom van, rájuk is gondolnom kell. Ennyivel el lett intézve.
2012. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!