Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrők vagy a közterületi...

A rendőrők vagy a közterületi felügyeletesek miért ge*izik le az összes 14-15-16 éves fiatalt és miért verik meg őket?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Mert sokszor pofátlanul beszélnek.
2009. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
az összeset? nem nagyon találkoztam kékre-zöldre vert 14-15-16 évesekkel.
2009. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
79%
mert megérdemlik,nem hiába adnak gumibotot a rendőröknek ha nagyon muszáj akkor használják is !!! ha meg ok nélkül akkor lehet menni a rendőrségre..kell egy jó ügyvéd. ennyi.am érdekes engem nem vert agyon egy se vajon mért nem ? mert nem nagy a pofám ..pedig én is 15vagyok
2009. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Az összest?! Hú, erről nem is tudtam. Nem sok agyoncsapott, "legc*zett" fiatalt láttam. Osztálytársamat azért csapták le, mert a hülye ütötte-vágta őket, csak úgy, mert "ő utálja a férgeket".

Amúgy ha van valakinél gumibot és fenyegetve érzi mondjuk a tepsi épségét, hát használni fogja a gumibotját.

Amúgy érdekes, 17 vagyok és [még] nem vertek el, - Vajon miért?

2009. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
96%
Az én barátomat biztonságiőrök verték majdnem agyon. Fél éve volt, azóta is vannak maradandó sérülései. 17 éves és szó szerint semmit nem tett. Átlagos, visszafogott srác. Mondanom sem kell, hogy a rendőrségi eljárásból nem lett semmi...
2009. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, minkt sosem bántottak ennyi idősen a yardok, sőt, korrektek voltak, igazoltattak aztán szevasz....
2009. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

21 éves vagyok. Nekem soha nem volt bajom a rendőrökkel, talán azért, mert betartom a törvényt, nem randalírozok részegen, nem vezetek ittasan és nem hajtok gyorsan.


Rendőröket utálni manapság nagy divat egyes tökkelütött tinédzser körökben, rock the system, úgyvan, ügyes vagy.


A másik meg az, hogy a biztonsági őr és rendőr között nagy különbség van. Biztonsági őr akárki lehet, csak ki kell nevezni egy civilt akiben megbízol, vagy úgy érzed, hogy alkalmas a munkára. Persze vannak hivatásos biztonsági őrök is, papíros szakma. Ahhoz sincsenek túl nagy követelmények és normák és bizony ott is van pár agyatlan *eggfej, de a legtöbb ilyen s*ggfejbe bele kell, hogy köss, hogy se*gfejkedjen veled.

2009. júl. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
engemet is vertek meg rendorok ok nelkul de ra 2 evre visszakapta amikor nem volt szolgalatba meg most sem tudja h ki verte meg akkor este :D
2009. júl. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Húha én már elmúltam 14-15-16 éves kb 5-4-3 éve, de engem nem vertek meg, vagy g*ciztek le rendőrök
2009. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Talán nem úgy kéne odaállni hozzájuk h "büdös kékek", meg alapból lekezelni....az is ember, ő sem jó kedvéből járőröz (pl. éjjel is), ....nekem sosem volt a rendőrökkel gondom, átlag emberként kell kezelni őket is, és akkor nem hiszem h nagyon beléd kötnének
2009. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!