Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » TeszVeszen eladtam egy dzsekit...

TeszVeszen eladtam egy dzsekit, késve küldtem el, mert időközben nyaralni voltam, de a vevő időközben feljelentett, mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nekem kell bizonyítanom, hogy elküldtem vagy neki, hogy nem kapta meg? 2000 ft-ról van szó+ a postaköltség, de sima levélként kérte a vevő, nem ajánlottan, így nincs róla papirom, hogy feladtam.

2012. aug. 25. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Az van, hogy szólni kellett volna neked, hogy később postázod. Simán visszautaltathatja veled az összeget...
2012. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

előre utalta a pénzt?

egy dzsekit el lehet küldeni levélként? enm csomagként kell? mindegy enm ez akérdés :)

vmennyi idő biztos van h feladd a cuccot, mondjuk kb egy hónap

ezért ésszerű az utánvétel, emrt apostában jobban megbizol mint egy idegenben :D

és hát ajánlottal érdemes mert van nyoma

ha 2e ft akkor tuti kiröhögik a zsaruk

asszem 20e ft alatt nem csinálnak semmit :D

2012. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát elég nagy hülyeség nem ajánlottként feladni, így voltaképp semmi bizonyítékod nem lesz arra, hogy tényleg feladtad, tehát a vevő bevállalós, akkor is mondhatja, hogy nem kapta meg, ha megkapta.

Bár kétlem, hogy ezt el merné játszani...


Mit jelent az, hogy késve küldted el? 1hét? 2hét?

2012. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kb 2 hét.

egy vékony farmer dzsekiről van szó, tehát simán elment levélként.

2012. aug. 25. 17:54
 5/5 anonim válasza:

Ha sima levélként kérte, akkor övé a felelősség.

Egyébként arról is kap az ember (mint minden fizetésről) egy kis blokkot, de azon csak az összeg van feltüntetve meg az időpont. Gondolom nem tetted azt el :(


Én a helyedben kiírnám, a teszveszes oldalamra, hogy sima levélként csak a vevő felelősségére és kérésére postázok.


Nem értem miért jó 1-2 száz forintért kockáztatni egy több ezer forintos terméket... De akkor vessen magára.

2012. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!