Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kíváncsi lennék a véleményetek...

Kíváncsi lennék a véleményetekre az Aquaworld tragédia kapcsán. Miért megint alulra tolják a problémát?

Figyelt kérdés
Az én munkahelyemen minden munkaterületen van egy végső ellenőrzés.És övé a felelőség.Nem Pistáé, aki beveri a szöget.Pedig nem is múlnak rajtunk emberéletek.Miért az a munkás a hibás?Miért nem az, aki mindennap köteles nyitás előtt mindent leellenőrizni?
2009. júl. 28. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Mert a főnöknek nem érdeke, hogy magasabb beosztású embereket kirúgjon, elég ha a szőnyeg alá söpri a dolgot, és tömheti tovább a csebeit. Egyébként van egy e-mail címe, megkérdezheted te is erről: igazgatosag@aqua-world.hu


Egyébként ezen az oldalon van pár infó róla:


[link]

2009. júl. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Mert ezekkel a szerencsétlenekkel mindent meglehet csinálni!Sajnos az átlag Magyarnak kuss van míg a fejesek azt csinálnak felelőségre vonás nélkül amit akarnak!Csak itt van az,hogy akit megfizetnek az soha nem viszi el a balhét arra mindig ott van a kisember.
2009. júl. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Undorító vagy, első válaszoló... Felfogtad, hogy meghalt egy kisgyerek?!?! És még ilyenkor is képes vagy a rohadt politikai baromságokat nyomatni? Te, meg a hasonszőrű haverjaid még egy gyerek halálán is örömmel csámcsogtok, politikai ügyet csinálva belőle?? Felfordul tőletek a gyomrom.
2009. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Azért ezért nem csak az üzemeltető a felelős, hanem a szülők is. A kollégám aznap épp ott töltötte a szabadidejét, szemtanúja volt a tragédiának. A kisfiú egy olyan medencében játszott, ami arra az órára le volt zárva, és ha nyitva lett volna se tehette volna be a lábát, mivel még nem volt elég idős hozzá. Kérdem én, ilyenkor hol vannak a szülők, mikor kisfiúk lezárt medencékben aknatetőket emelgetnek? Persze, borzalmas hogy ez történt, de ezért nem csak az üzemeltető a felelős, hanem a szülők is, akiknek fél szemüknek a gyereken kellett volna lenni.
2009. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsónak teljesen igaza van. Nekem ez volt az első gondolatom, mikor meghallottam a hirt. Nekem is van gyerekem, igaz még pici, de volt egy jóval fiatalabb hugim, akin mindig rajta volt a szemünk. Egy ekkor létesitményben meg ne mászkáljon egyedül egy ekkora gyerek. Mindezek ellenére eszemben sincs okolni a szülőket, van nekik most épp elég bajuk, és azért remélem, hogyaz Aqvaworldben is megtalálják a felelősöket.
2009. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Nem csak a melóst küldtek el, hanem két középvezetőt is, összesen négy embernek mondtak fel.

A munkás is és a középvezető is azért hibás, mert úgy gondolták, hogy saját hatáskörben meg tudják javítani - legalábbis ez hangzott el reggel a tv-ben - holott az lett volna mind a 4-üknek a feladata, hogy megakadályozzák a használatát.


Amikor meghallottam a hírt, nekem is az jutott először eszembe, hogy hol voltak a szülők? Persze, megakadályozni nem ők tudták volna a tragédiát, de mégis...

2009. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nézzétek meg ezt és a kapcsolódó cikkeket, ebben minden benne van.

[link]

2009. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12:10: Idézz már egyetlen szót amivel a politikát említettem a válaszomban. Ne csak nézzed a szavakat, hanem értelmezd is, mielőtt nekiállsz bebizonyítani, hogy paraszt vagy.
2009. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Én meg sajnálom, ha valakinek a lelki világába tiportam azzal, hogy a szülőnek felelőssége a saját gyerekére vigyázni. Igenis ők is meg tudták volna előzni a tragédiát, például ha nem hagyják, hogy a gyerek egy nyilván okkal (de akármi miatt) lezárt medencébe menjen játszani.


Most mondták a hírekben, hogy egy másik kisfiú is meghalt, meg _senki_ nem vette észre (nagymama, unokatestvér, unokatestvér szülei) hogy a négy éves gyerek átment a mélyvízbe, és nem tud úszni...

2009. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Most született ítélet az ügyben. Kaptak valami ejnye-bejnyét, de ha elolvassátok ezt a cikket, kiderül, hogy nem a melós a hibás!

[link]

Aki a szülők felelősségét hangsúlyozza, annak pedig ezt a cikket ajánlom:

[link]

A kisfiú a medence szélénél állt és csak annyit tett, hogy csodálta a hullámokat, amikor is hirtelen kinyílt a fedő és beszippantotta. 1 méterre állt az úszómester tőle, utána is kapott, de nem tudott segíteni. Mit tudott volna tenni a szülő ebben az esetben? Ki számít arra, hogy a gyerekét elnyeli egyik pillanatról a másikra egy népes strandon egy csatorna, amelyből aztán darabokban szedik ki? Iszonyú lehet a szülőknek, remélem, hogy azóta nem tud nyugodtan aludni az a vezető, aki sajnálta azt a párszáz-ezer forintot, amiből megjavíthatta volna a csatornafedelet.

2013. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!