Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen rendőrséget látnátok...

Milyen rendőrséget látnátok szivesen ebben az országban?

Figyelt kérdés

Itt mindenki a rendőröket, rendőrséget szidja. Milyen az általatok elképzelt rendőrség? Milyen egy Nektek megfelelő rendőr? Egyáltalán fel lehetne állitani egy olyan rendőrséget, ami a nagy többségnek megfelel?

Most tekintsünk el a kirivó esetektől, mert azok mindenhol vannak.


2009. júl. 28. 13:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
40%

nem lehetne, mert a hatalommal a legtöbb ember szeret visszaélni.

a jó rendőr nem ismeri a korrupt szót, és valóban megvédi az embereket, nem feleslegesen b.szogatja.

2009. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%

Mostanában ezt a szélsőjobbosoktól hallani, hogy " köcsög rendőrök, ÁVH, stb. " Ezzel nem értek egyet, mert a rendőrök is csak a munkájukat végzik "szolgálunk és védünk". Nem lehet külön őket hibáztatni. Nem a rendőrséggel van baj, hanem a végrehajtó hatalommal.


Szebb Jövőt!

2009. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Olyant,aki nem Julis néni ellen lép fel bátran,hanem a bűnözők ellen.Bár ehhez törvényt kellene módosítani,ahol az állampolgárt(netán?)az úgynevezett választó polgárt védi.Ja és az állam is megvédhetné az őreit" kinyírom a csáládodat" kezdetű dumáért automatikusan járó,néhány éves wellnessel.
2009. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Oké, ne ismerjék a korrupt szót, de akkor ezt várjuk el minden egyes állampolgártól, beleértve a politikusokat is. És mit értesz felesleges b@szogatáson?
2009. júl. 28. 14:21
 5/30 anonim ***** válasza:
71%

pl. azt hogy 3 szatyorral megpakolt nő mellett állnak meg az autóval, kiszállnak, és paraszt módon közlik vele hogy ne ott menjen át az úton ahol.

Mindezt egy olyan környéken, ahol az eset előtt 2-3 nappal 4 cigány baseballütővel, és pisztollyal(!!) , sokkolóval felfegyverkezve rohangált, és "móresre akartak tanítani" valami srácot....

2009. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, nem leszek népszerű a véleményemmel, de én az utóbbi években elégedett vagyok a magyar rendőrökkel!


- Egyáltalán nem tapasztalom, hogy feleslegesen csesztetnének!

- Úgy veszem észre (utcán jártamban, keltemben), hogy udvariasak, segítőkészek, ha nem muszáj, akkor senkit nem csesztetnek, inkább félrefordulnak!

- Mikor szükségem vilt a segítségükre, lelkiismeretesen és azonnal segítettek (tavaly a lányom eltűnt és pár óra alatt megtalálták!) nagyon kulturált volt az a néhány rendőr, akivel emiatt kapcsolatba kerültem!

- Örülök, hogy a tüntetéseknél letartóztatják a gyújtogatókat, kődobálókat, azokat, akik a békés emberek nyugalmát felborítják!


Szóval, én nem szidom őket, szerintem általában megfelelően csinálják a munkájukat, nem cserélnék velük!

2009. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
50%

Kicsit sarkallatos a példa Julis néni három szatyra és a négy baseballütős cigány között.

Ugyanis a közbiztonsághoz hozzá tartozik az is, hogy Julis néni ne ott menjen át az úton a három szatyrával, mert veszélyes.

Itt nem az a baj, hogy Julis nénire rászólnak, hanem az, hogy a másik bandára nem. Igenis Julis nénit is "móresre" kell tanítani. De nem csak őt. És itt megint képbe jön a fokozatosság. Míg elég, ha Julis nénire rászólnak, addig nem biztos, hogy ez elég a másik szélsőségben is. És itt ez hiányzik, hogy csak az egyik oldal van b@szogatva!

2009. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
69%

a "Julis néni" az édesanyám volt...:D

a 3 cigány meg valós történet, gyere el Pécsre, és győződj meg róla (ne Mecsekoldalra, kertvárost ajánlom a kérdezősködéshez) ;)

2009. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
33%
persze, lehet csak a pécsi rendőrök ilyenek, nem tudom máshol hogy van, de fentebb írta valaki hogy elégedett.
2009. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%
Én sokkal szigorúbb rendőrséget szeretnék, mert egyesek már tényleg azt hiszik, megtehetnek bármit, nem lesz következménye. Pl. tömött villamoson fényes nappal kést fogni valakire, bevásárlóközpontban kirabolni valakit stb. Ezek megtörtént esetek.
2009. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!