Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan lehet valakiből fejvadász?

Hogyan lehet valakiből fejvadász?

Figyelt kérdés
Nem a fejvadászcégekre gondoltam, hanem azokra akiknek el kell kapniuk a szökevényeket, vagy azt amire megbízzák őket.
2009. júl. 30. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Rendőrtiszti Fősikolán kell pl. bűnügyi szakra menni, aztán lehetsz hivatalosan nyomozó vagy magándetektív.
2009. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem apukám nyomozó volt, hát ne úgy képzeld mint ahogy az amerikai filmekben látod, hogy szupertitkos ügyeket göngyölítenek fel, meg kommandóznak össze vissza stb... :)
2009. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Úgy dönt, hogy holnaptól fejvadászattal keresi a kenyerét. Megpróbálja elkapni azokat a személyket, akinek nyoravezetői jutalmat tűztek ki a fejére.

Dead or alive! :)

2009. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagyonvédelmi suli magyánnyomozói szak.Regizel az szvmszk-nál (Személy-és Vagyonvédelmi Magyánnyomozói szakmai kamara). Aztán hatósági engedély. Továbbá pszichológiai alkalmassági vizsga, ami talán mindennél keményebb ebben a témakörben. Vállalkozói igazolvány. Na meg persze fegyvervizsga ,fegyverviselési engedély. Ha nem hagytam ki semmit, akkor ez igy kb 500-600 ezer. De elmehetsz egy rendőrtiszti fősuliba.
2009. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsold ki a tévét, és ne nézz több detektíves filmet.


Magyarországon a szökésben lévő bűnözőkre a rendőrség vadászik. Csak kiemelt bűncselekmények esetén van pénzjutalom, és akkor is csak a nyomravezetőnek. Ha te kapsz el valakit, akkor az személyes szabadság megsértése, és te is bajba kerülhetsz. Nem beszélve arról, hogy ha te megtalálsz valakit, akkor annak az ismerősei téged találnak meg...

2009. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Én azt vettem észre hogy a bünözök nagyobb biztonságba vannak mint azok akiket megkárositotak és akármilyen hülyeség ezt a bünözök tudják is :D
2009. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amerikában van , aki foglalkozik ilyesmivel, de amennyire tudom Magyarországon kizárólag bűncselekményen tetten ért személyt lehet elfogni.
2009. szept. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Magyarországon kizárólag bűncselekményen tetten ért személyt lehet elfogni."


Már úgy értem, ha nem hatósági személy valaki. Ergó marad a rendőri pálya, mint lehetőség.

2009. szept. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én az szeretnék lenni USA-ban. ^^

most gyüjtöm az infokat :D

2009. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!