Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Max.90-nel mentem a Megyeri...

Max.90-nel mentem a Megyeri hídon 80-as táblánál. Sajnos volt traffipax. Számíthatok büntetésre? Mennyit kell fizetnem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Egyik barátom, (hídon) 80-as táblánál, 93-mal ment, 30 ezer forintos büntetést kapott. Számíthatsz rá, hisz jobb félni mint megijedni, szerintem te is olyan 30 körül fogsz kapni, ha kapsz.
2009. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Elméletileg csak figyelmeztetést kapsz és nem büntetést, változtak a szabályok, tűrés határon vagy itt egy link nézd meg


[link]

2009. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
azért ez már a ló túsló oldala nemá 80 helyett 90 ées akkor 30 ezer, persze majd lesem azt a rohadt km-órát nehogy 81 legyen mert felakasztanak legközelebb, az ész megáll, sztem egy 80-as táblánál 130-ig bőven bele fér a tűréshatárba, vagyis kéne h férjen
2009. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért a 130 az erős túlzás, de a 90 tényleg nem durva szerintem se!

Azóta állandóan a km órát figyelem, és így elég sz.r vezetni! Elveszi a vezetés élményét! 10km/h-t nagyon könnyen felcsúszik a mutató!

2009. aug. 5. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó ha tudod, hogy a Megyeri hídon, és az M3-ig terjedő szakaszon több állandó trafipax van telepítve.
2009. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Országos főkapitány szerint 2009.05.02-i nyilatkozatában a tűrés határon belül is büntethetnek, csak nem megszabott összeggel, hanem ahogy nekik tetszik, de max. 30.000 Ft-ig. 3 km/h-ig nem büntetnek, hanem csak 4 km/h felett.

A 15 km/h tűrés határt meglépőknél már a törvényileg elfogadott 30.000 Ft a bünti és így tovább a többi km/h sávban.

2009. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, nem jött semmi! Pedig tutira volt trafi. Úgyhogy kezdek örülni, mert bízom benne, hogy már nem is fog jönni büntetés, ha eddig nem jött! Június óta eltelt 5 hónap! Azért ennyire csak nem lassúak!

Hurrá!

Tanuljatok az esetemből!

Azóta én is lassabban megyek!

2009. nov. 11. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!