Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ennek nem lesz következménye?...

Ennek nem lesz következménye? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ugye mindenki emlékszik/tanult arról ,hogy milyen jó volt a csendőrség idejében.Na de most rendőrség van és így sincs meg az elegendő létszámuk(a rendőrőknek) és megfordult a fejemben ,hogy ha a rendőrők fizetését egy kis iskolás szórólapos már szinte lenyomja,Ok nélkül kenik az emberek a hátukra a taknyot és elhordják őket mindenfélének+egyre nehezebben lehet az emberből rendőr,+ nincsenek jogaik csak kötelességük és már a kurv@knak is van zöld számuk ,hogy jelenthessék a rendőrt egyre több a balhé a CIGÁNY BŰNŐZÉS hát így ki akar majd rendőr lenni ki fog vigyázni a mostani gyerekekre ha felnőnek anarchiába éljen majd a kisöcsém?
2009. aug. 9. 16:44
 1/10 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem ,hogy mostmár a korrupt rendőr megszünt létezni.szal a becsületes rendőr az éhen halást épp ,hogy elkerüli a takony 90.000 es fizetésével.
2009. aug. 9. 16:45
 2/10 A kérdező kommentje:
bocsánat ,hogy ennyit írok de a takony kenés a rendőr hátra azt így értem --> [link]
2009. aug. 9. 16:59
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha tehetném,az összes randalírozót beköltöztetném a nagyszájú jogvédők villájának a kertjébe.Vajon akko is ilyen nagy lenne a szájuk?

A rendőrnek miattuk sincs becsülete,mert mindig a bűnözőnek adnak igazat.

És valóban nagyon kevés a rendőrök fizetése.

Ami pedig a csendőrséget illeti:

Én már éltem a Horthy-rendszerben is,így tudom,hogy milyenek voltak.Akik utánuk áhítoznak,kereshetnének tanyákon élő volt uradalmi cselédeket,vagy olyan pesti munkásokat,akik a Valéria-telepen,vagy Csepelen éltek.Azok biztos,hogy nem kívánják vissza őket.Csak az urak érdekeit védték,a szegényekét nem.

Ha lenne most is csendőrség,ugyanolyan hatalommal és jogokkal,akkor nem tüntetne senki az utcán.A Kossuth-téri táborozókat,meg az utcán randalírozókat nagyon rövid idő alatt szétzavarték volna,nem törődve azzal,hogy a kardlap kit talál el,vagy a ló kit tapos le.A fontos,hogy rend legyen.A banda fele pedig évekre a hűvösön egy sötét,nem komfortos cellábabn csücsülne.És senki nem törődne avval,hogy volt-e joguk szétverni a csőcseléket.Uis.régen ez volt a neve a tüntetőknek.

Aki másnak hiszi a csendőrséget,az valamilyen idealizált dolgot olvasott róluk.

2009. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem én arról beszélek ,hogy most a cigány gyerek késsel fenyegeti a nyanyát a rendőr még csak pofán se kínálhatja tonfával. a régi csendőr szitává lötte volna a kis hülyegyereket de még is volt rend akkor a cigánynak eszébe se jutott kimenni zsákolni a népet(bocsánat ,hogy kijelentem de úgy is kiderült már igen rasszista is vagyok)
2009. aug. 9. 17:08
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

ma 17:01

A börtönösdi ma is hasonlóan működik, hála nektek, akiket át lehet verni és hazugság után is ragaszkodtok a párthoz.

2009. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
én személy szerint azt támogatnám, hogy meg kellene növelni a Honvédség állományát jelentősen, és a katonákat 4 fős csoportokban járőröztetni a nagyvárosokban, kisvárosokban és a falvakban. cigánytelepen 20 fős osztagokat állomásoztatnék.
2009. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
A rendőrség lejáratását lehet megköszönni Morvai Krisztikének és a jogvédő turnéjának...
2009. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

17.15.-ös.

Valóban igy működik a börtönösdi. Egy sötét nem komfortos cella. De aki kimegy az utcára és vigan hangoztatja, hogy békés tüntető vagyok, miközben benzinnel locsolja a rendőrautót, az ott ro...hadjon meg a sötét cellában. Ebben az országban mindent meg lehet tenni következmények nélkül? Sokan elfelejtik vagy tán NEM IS TUDJÁK (mert ugye a média erről már nem számol be), hogy több rendőrt itéltek el a zavargások miatt, mint BÉKÉS tüntetőt. Teljesen igazat adok az elsőnek, hogy aki csendőrségért kiállt valószínüleg nem tudja, hogy mit takart annó a csenőrség. Mindenesetre nem bohócruhában, félrészegen masirozó gárdistákat az biztos.


Kérdező! Azért nem kell félni nem fogynak el a rendőrök, hatalmas a túljelentkezés mind a rendőrtisztire, mind a rendőr szakközépbe. De sajnos nagyrészük csalódni fog, miután munkába áll. Mert sajnos a rendőrnek nics szava, neki csak hallgatni kell hol azt hogy anyját szidják, hol azt hogy a családját fenyegetik meg és eltűrni, hogy a ku..va kilesse, mit csinál, mert ugye neki ehhez joga van. És a rendőrnek mihhez van joga? Mindezt olyan fizetésért, amiből valjuk be őszintén nagyon nehéz megélni.

2009. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem a nagybátyám rendőr ő is csomószor mondja ,hogy megérdemelné magyarország a talicska sz@rból készült trófeát.
2009. aug. 9. 23:47
 10/10 anonim ***** válasza:

De szeretném én azt a régi csendőrséget a mai világba! Ez a sok takonykenő rendőrszapuló barom sírva könyörögne a rendőrségért... A csendőrvilágban nem bántak olyan kesztyűs kézzel az emberekkel mint a mostani rendőrök...

Egy zavargás során megnézném a csendőröket mit csinálnának de szerintem éles lőszerrel meg a szuronyos puskával gyorsan megoldanák a dolgot és nem műanyag ruhába öltözve órákon keresztül jobbra balra terelgetnék a tömeget...

2009. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!