Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha gyanusítottként beidéztek...

Ha gyanusítottként beidéztek a rendőrségre akkor mi, mik várhatóak? Több kérdés lent.

Figyelt kérdés

Csináltam nyáron egy olyan dolgot amit nem szabad lett volna csinálni. (tárca eltulajdonítás pénz,iratokkal együtt)

A tárcát az irattal együtt letettem egy padra,de a pénzt nem.

Elkapott utána a rendőrség és kihallgattak nyár végén aztán azóta csak annyi történt,hogy az ügyésztől jött levél 2 hónap meghosszabbításról.

Ma jött a rendőrségről az idézés,hogy jövőhét csütörtökön be kell mennem gyanusítotti kihallgatásra.Az is oda van írva,hogy a kihallgatás időtartama várhatóan egy óra.

Az a kérdésem,hogy miért akarnak megint kihallgatni mikor akkor kihallgattak?Ugyan azokat tudom mondani majd mint amit akkor mondtam,újat nem.

És vajon utána el lehet jönni vagy valami előzetesbe akarnak helyezni?

Meg amúgy most jut eszembe,hogy akkor a nyomozósrác mondta is ,hogy majd be kell jönni még.De viszont nem az a nyomozósrác fog kihallgatni,hanem más mert az előadóhoz oda van írva a név és az egy nő.

Vajon miért nem az fog kihallgatni aki akkor is hanem egy másik nyomozó(nő)?

És milyen hangnemben fog vajon majd beszélni a nyomozónő velem, és ott lesznek a sértettek is?

Egyébként vonattal megyek és békés megyében lakom a bűncselekményt meg borsodban követtem el mikor ott voltam és utazom 150 km-t.

Az biztos,hogy elmegyek,máskülönben elővezetnének.

9 órára van az időpont ,esetleg,ha felhívnám a nyomozónőt telefonon lehetne kérni,hogy a ne 9,hanem mondjuk 11,12 körül tegye át a kihallgatást? De,ha nem szoktak ilyet megengedni akkor nincs más megyek 9-re.

Értelmes válaszokat várok.

És a cselekményt őszintén megbántam már.



2012. nov. 5. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor először kihallgattak, akkor gyanúsítottként hallgattak ki? Mert ha nem, akkor most azt pótolják. Ha pedig nincs más körülmény a háttérben, amiről esetleg nem beszéltél, akkor valószínűleg iratismertetés lesz. Az időpontot megpróbálhatod átrakatni, de általában későbbre vannak más kihallgatások, ne éld magad bele. Viszont ha van még más is füled mögött, akkor folytatják a kihallgatásodat, és azokkal is meggyanúsítanak, amit felderítettek rólad. Ezt te tudod, hogy így van-e vagy sem.
2012. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ilyent ***** válasza:

Hogy lehet valaki ennyire idióta bevallja hogy ő követte el. Menő voltál, amikor meg elkaptak menten összepisáltad magad gratulálok.

De a kérdésre válaszolva.

Nem helyeznek előzetesbe. És kérhetsz másik időpontot. A sértett nem lesz ott mert azt már szembesítésnek hívják és a te esetedben felesleges.

2012. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem fognak bv intézetben elhelyezni, ha 50eFt alatt loptál akkor csak szabálysértést követtél el.
2012. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez is gondlom sok mindentől függött, előtte mit csinált merre járt, stb.. milyen folyamatban lévő ügyei voltak
2015. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!