Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet ebből még gond?

Lehet ebből még gond?

Figyelt kérdés

Délelőtt mentem a boltba, közbe a cigi lógott a számból.Két zsaru igazoltatott és elkezdtek bunkózni a cigi miatt,én meg egy picit durván visszaszóltam.

Bevittek a kapitányságra ahol 3 óra tv-zés után adtak egy igazolást és kiengettek.Lehet ebből még később problémám?


2009. aug. 19. 17:04
 1/8 A kérdező kommentje:
17/F
2009. aug. 19. 17:05
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
nemhiszem. szinte kizárt, de ha csinálsz valami hülyeséget és bevisznek akkor lehet hogy szivatni fognak.
2009. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Lehet gond, igen.

Elpusztulsz tüdőrákban, ha nem hagyod abba a bagózást!

2009. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Hat, szerintem a megfelelo helyekre ad be a bejelentesed, karteritesi igenyed, hogy neked ez milyen lelki sok volt (mivel nem vagy nagykoru)

Amugy meg, dogolj meg. Ne bagozza, mert elvisz a rak a verbe!

2009. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz veled.Engem már vittek be részegen személyi nélkül betépve de nem csináltak semmit .Este kiengedtek.Ha nincs nálad fegyver( kés szúró eszköz)és nem ütőd meg a rendőr nem csinálsz balhét nem csinálhatnak semmit.Ha vissza szájalsz az más kérdés elvileg nem büntetik hivatalosan de ha kapsz egykét szájba verést ne csodálkoz.Elvileg mondhattad volna mikor odamentek hozzád ha bevisznek feljelentést és panaszt teszel mert van nálad személyi tudod magad igazolni nem csináltál semmit senkivel így igazoltatáson kívül nincs joguk semmit se tenni.
2009. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat legalábbis azoknak akik normális választ adtak:)

(Nem a dohányzás káros hatásait kérdeztem)

2009. aug. 19. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Az azért elképzelhető, hogy indítanak utólag egy szabálysértési eljárást. Azt hiszem, a dohányzási szabályok megszegése is szabálysértés, de mást is kitalálhatnak.
2009. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem alap hogy ilyenkor egyenesen áll,nem vakarózik,cigizik,rágózik és még a zsebéből is kiveszi a kezét a paraszt!Ezért kár hogy nincs sorkatonaság!Az őrmester azt mondta a surranó társamnak "köpje ki a rágót,mert ki ba...a a fogaival együtt"és teljesen jogosan!
2010. jan. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!