Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Segítség! A rendőrök felírták...

Segítség! A rendőrök felírták az adataim, mert a haveromat megakarták birságolni, én meg mondtam nekik, hogy ne vagy szólok apámnak. Erre ők felirták az adataimat. Én hülye az igaziakat mondtam el. Házhoz jönnek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 22:43
1 2
 1/16 anonim válasza:
70%
hát ha apádnak van valami ismeretsége a rendőrségen akkor nincs gond de ha nincs akkor van házhoz nem mennek egy levelet küldenek
2009. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Idióta vagy. Mi a fenének szólogatsz be???

Gondolom jogos lett volna a büntetés, de már csak azért se alapon.


Ha apádnak van ismeretsége nem lesz bajod, ha nem, akkor sose lehet tudni. Legyél normális.

2009. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

bemondásra nem lehet hivatkozni. hivatalosan okmánnyal kell igazolni magad hivatalos rendőrségi ügyhöz.

lehet csak le akarták csekkolni, ki az apád.

ha senki, akkor megy haverodnak a bünti.xD

2009. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
csak ne üssd meg őket
2009. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is bediktálták az adataimat a kapitányságra mer 15 évesen közterületen vadászoztam. De nem lett belőle semmi, csak annyi hogy tudják az adataimat és minden szarért engem hívnak be tanúnak ami a városban történik. Nem fognak keresni ha megvannak az adataid nyugi, de ne szólj be nekik.
2009. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
41%
Ordítottad volna el magad hogy SÜN!, és futottál volna el.
2009. aug. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
72%
ha bajod lesz nagy boci szemekkel mond hogy boooocsiiiii
2009. aug. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Hát ha ezt mondta, akkor nyilván megvolt az alapja erre, úgyhogy nem lesz abból baj, nyilván a rendőrök hiretlen megijedtek, és utána akarnak nézni ki az mi az .... Nem egyedi eset.
2009. aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Ó, nagy és okos fiúnak akartál látszani, de csak nagyképű és okoskodó lettél. "Ne, vagy szólok apámnak" hát tudod... és most meg vagy sértődve, amiért nem pisilték össze magukat? Apádnak mondd, hogy "segítség!" Vagy neki nem mered elmondani, hogy vele fenyegetőztél?
2009. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a 23:55-ös egy rendkívüól érdekes jelenség amúgy még akár nagyobb vidéki városokban is ..., tényleg elgondolkodtató
2009. aug. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!