Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek a Bándy Kata...

Szerintetek a Bándy Kata gyilkosság ügyében alapos munkát végzett a rendőrség? Ha igen akkor miért nem hsizi el sok ember ezt a vaerziót amit a gyilkos mond?

Figyelt kérdés
Tudom elég sokat foglalkoztak a dologgal és minden honnan ez folyt.De én olvasgattam itt ott fórumokon és írásokat és a legtöbb ember véleménye az hogy valami nagyon nem kerek a dologban és hogy nem ez a valóság amit állítanak.Neked mi a véleményed erről?
2012. dec. 19. 15:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Szerintem alapos munkát végeztek,a többi csak összeesküvés elmélet.
2012. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem alapos munkát végeztek .


Bár én szívem szerint nem fognám el az ilyet , hanem egyből le lőttem volna .

2012. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Andizsuzsi ***** válasza:
Miután valószínűleg egy fórumozó sem olvasta a nyomozati anyagokat, legfelejebb találgatnak.
2012. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Azt tudni kell hogy a Kata, rendőri ágazatban dolgozott, tehát a rendőrség is ehhez mérten dolgozott, mivel összetartóak a rendőrök egymással szemben, ezért szigorúbban jártak el, de nem ránk tartozik úgy gondolom

El lett temetve békésen, a srácot előkerítették leültették pár évre, majd ha kijön elgondolkozik rajta, megérte-e

20/F

2012. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

ma 16:00


Igen ez mind rendben van.De az az 1 km-es szakasz a lakásától ahol megtalálták az kiesett a képből..és sokan lehetetlennek tartják hogy egy vadidegennel az éjszaka kellős közepén oda sétáljon a város eldugottabb legsötétebb részére.Vagy ha esetleg félre akarta vezetni hogy ne tudja meg hol lakik akkor miért nem inkább valami forgalmasabb rész fele vette az írányt ha esetleg látta hogy követik.Sok embernek ez a verzi nonszensz és nem életszerű.

2012. dec. 19. 16:05
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Pedig életszerű, csak túl sok krimit néztek és túlkombináltok mindent.
2012. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Egyenként végigjárták a rendőrök a környéken az összes házat. Amit a média lead ilyen nyomozásokról, az mindig csak a jéghegy csúcsa, a rendőrség (részben azért, mert a nyomozás így hatékony) titokban kizsigereli a felmerülő eshetőségeket. Te csak az eredményt látod, amit végül elértek, és azt hogy a sok közül a nyomozás melyik szála vezetett oda.
2012. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

ma 16:42


Én értem mit mondasz,nyílván a nyomozás érdekében nem hoznak és nem is hozhatnak felszínre sok információt.De az az 1-km a lakásától számomra hihetetlen hogy egy lány éjszaka egy vadidegennel aki ráadásul rézbőrű elkezdjen sétálni a város legsőtétebb leg kietlenebb részére.Vagy ha így volt akkor miért nem egy forgalmasabb rész felé tette azt?Vagy pl kényszerítette akkor miért nem hallotta senki?Hiszen azon forró éjszaka volt amikor több helyen nyítva volt az ablak állítások szerint.Ha kényszerítik akkor miért nem csap zajt,az 1 km-es szakaszon ha valami zajt csap valakinek fel kell pl figyelni.1 km keresztül nem lehet valakit kényszeríteni..állítólag a kutyák sem ugattak az ott lekók szerint,márpedig ha valaki elmegy egy olya ház elött ahol kutya van akkor az ugatni fog.Pláne ha egy kicsit nagyobb nesz vagy zaj van.Sok embernek ez része hihetlen é igaz a lányt nem hozza vissza de nem mindegy mi az igaszság.


Amúgy nem nézek sok krimit de ez józan paraszti ésszel is furcsa.

2012. dec. 19. 17:00
 9/30 A kérdező kommentje:

ma 16:35


Számomra az a nem életszerű hogy egy fiatal nő az éjszaka közepén belesétál a város legsötétebb részére és a legkietlenebb részére egy rézbőrüvel..és az is hihetetlen hogy 1 km-en valakit esetleg kényszerítenek úgy hogy senki ne hallja meg és ne akarná magára felhívni a figyelmet bármely módon is.Ha esetleg 1 km-en valakit kényszerítenek akkor ott a támadó is kifárad egy idő után.

2012. dec. 19. 17:05
 10/30 anonim ***** válasza:
81%
Azért nem tűnik életszerűnek, mert még életedben nem voltál bénult sokkhelyzetben. (pszichésen is le lehet teljesen blokkolni) Ilyenkor az ember nem gondolkodik, képtelen tisztán gondolkodni. Nem tud mérlegelni, hogy éppen merre induljon.
2012. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!